ПАОК

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
6.339
Imate ovde dobre linkove uvek za Ligu sampiona i Ligu Evrope, kvalitet prenosa odlican:

Samo treba da skinete "ace stream"

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
6.339
Bravo Paokara !

Zivkovici odvedose PAOK korak pred LS. Mnogo mi je drago ali samo zbog Zivka i PAOK-a. Postao je bas, bas ozbiljan golman.
PAOK strasno zrelo igra, ozbiljno takticki doterana ekipa, uigrana, fokusirana, na svakoj poziciji imaju pravi profil igraca.

Play-of igraju protiv Krasnodara. Igraju se dve utakmice, prva u gostima.
Ovo je treci put da su na korak od Lige sampiona. Prethodno ispadali od Salkea i Benfike. Treca sreca :ziveli

tribiani

Grobar
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
808
Au, Benika dala 60+ miliona za tri pojačanja, Andriju pustili za džabe... kako život može biti zanimljiv...

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.002
Локација
JNA
Cestitke Braci, i Zivkovicima..kako te zivot namesti, pa to je cudo..koliko je bio u kontaktu sa Grcima, pa da li ide iz Benfike ili ostaje da tavori jos godinu dana da bi uzeo pare od ugovora..i na kraju potpise za novi klub prosle nedelje, trenirao par puta sa novim saigracima, i na kraju zakopa bivsi klub..mada mislim da bi Paok ovo prosao i bez Andrije, zreli su kao tim..mislim da ove godine ulaze u LS, a vala i zasluzili su..:ziveli

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.385
Локација
Ndžamena
Valjda se i braći Paokarama posreći ove godine.
Drago mi je zbog Živka, zbog Andrije sam potpuno indiferentan.
Ali kako je domaćin što je asistirao Andriji pretrčao coast-to-coast prije pasa na drugu stranu... svaka čast