Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ПАОК

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.712
Локација
Beograd
Nisam ispratio tekmu. Kakva su bila braća? Samo sam pratio na flashscore-u.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Paokare tipicni Grobari. Pobjede sebe tako sto su prvu ove prilicno nadigrali a dali sebi dva autogola, a sad u ovoj poveli i imali par dobrih sansi i naprave 3 penala da ne moze gluplje... Ajaks mozda jeste bolja ekipa ali po meni, nije se takvim prikazao u ovom dvomecu.

A zreb je bio takav da je bruka sto ova dva tima nisu prosla dok su tamo u Danskoj igrala dva koja ne zasluzuju da igraju nijedno evropsko takmicenje.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Kreg Poson najnesposobniji sudija u Engleskoj. Ko god gleda PL, zna o čemu pričam.

Penali su svi bili takvi da su mogli da se sviraju ali zato što je Ajaks, veliko ime i velika lova u pitanju, oni dobiju sva tri, dok PAOK ne dobije nijedan a mogao je da dobije barem jedan ako ne i dva.. ruka u 95om minutu ispred kaznenog Ajaksa i promašena kontra 4 na 1 će da sigurno proganja navijače PAOKa godinama...

Ima da pokidaju u LE ako je budu ozbiljno igrali. Prošle godine su sve karte bacili na to da budu prvi u ligi i uzmu duplu krunu pa su bili loši.

Imaju sjajnu ekipu. Velika je šteta što im je Vierinja povređen, otišlo im je puno kvalitetnih veznih igrača (Šakov, Maurisio, Oliveira, Vernblum, Kanjas). Nije mi jasno što je Štoh sedeo na klupi sve vreme kad im je on možda i najeksplozivniji igrač,čovek je pravio haos za Slaviju prošle godine u LE.

Nesreća.. ali kad primiš dva glupa gola kod kuće i još barem dva takva u gostima protiv ekipe koja je realno jača od tebe, ne možeš puno da očekuješ..

Imam utisak da bi nas oduvali sa 3 razlike a cigane sa 5 kako su igrali.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Da ne trujem temu, ali ako je tako, osim lakog žreba za nas ako prođemo, nadam se još nečemu u Ligi Evrope.
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
980
Reaction score
1.945
PAOK-Slovan 3-2.Ispala braca...Slovaci bukvalno 2 puta sutnuli i dali 2 gola,nasi promasili milion sansi,posle 0-1 na pol za 5 min poveli 2-1 ovi izjednacili slucajnim golim i posle toga jos puno sansi ali samo 3-2 i kraj u evropi za PAOK...Bas igraju dobar fudbal ali nemaju srecu i to je to...:(
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Kao da gledam nas iz cirka 2007-2009. Beskrajan talenat, dobri navijači..
Pucaš sam sebi u nogu. Užas živi. Ovaj novi trener je očigledno krenuo na totalnu ofanzivu. Neverovatno da Štoha nisu koristili, Vierinja povređen itd... sramota.

Nek sad uzmu duplu krunu.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Ocekujem zescu kradju, ali dajem im punu podrsku. Busna odbrana im ne pomaze. Ne znam kakav im je status sa Vierinjom, Stohom i drugim kljucnim igracima koji nisu igrali kvalifikacije. Ali verujem da su toliko opasni u napadu da im ne moze niko nista. Videcemo.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Paok ko Paok...Dobar u prvom ocajan u drugom poluvremenu..Dobrodoslica ce biti uzvracena gavrosu onako kako dolikuje...Jebo ti drzavu kome je gavros(cigan)na vlasti...
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Savidis je ruski novac...marinaki tankeri i heroin..vrsi se pritisak da se vrati na staro kad se gavros pitao za sve...ova vlada je naklonjena marinakisu...
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Bez problema ...treba naci samo milijardera sa parama van Srbije koji je spreman da stane na crtu komplentnom sistemu ukljucujuci presednika ...raznoraznim mafijaskim krugovima ....org navijacima pomalo krimosima i to bi bilo to...ps i putin da drzi ledja..
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.034
Reaction score
27.066
Локација
Из Чикага (моји...)

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
A ako sam dobro pročitao, Savidis je PAOK uzeo 2012.godine, od kada su uzeli jednu titulu i 3 kupa, 2 prezimljavanja u LE, bez učešća u LŠ. Pa odavde bi ga sa takvim rezultatima terali već šesnaest puta.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Platio dug 10 i ulozio 120...natrpao braciju sudjenjima...rasterao olos koji bi da se grebe....nije mala stvar jebati atinu sa sve pao,aekom i olijem....nesto kao kad bi radnicki iz nis jebo nas i cigane ....
 
Top