Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ПАОК

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Mozak boli od ovog komentatora. Strašno koliko sere čovek, ne staje.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Imate ovde dobre linkove uvek za Ligu sampiona i Ligu Evrope, kvalitet prenosa odlican:


Samo treba da skinete "ace stream"
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Andrija upravo dao gol ahahahahahahhahahahahahah

pa život je ironičniji nego što bi mi ikad mogli biti.

Živko maestralan.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Bravo Paokara !

Zivkovici odvedose PAOK korak pred LS. Mnogo mi je drago ali samo zbog Zivka i PAOK-a. Postao je bas, bas ozbiljan golman.
PAOK strasno zrelo igra, ozbiljno takticki doterana ekipa, uigrana, fokusirana, na svakoj poziciji imaju pravi profil igraca.

Play-of igraju protiv Krasnodara. Igraju se dve utakmice, prva u gostima.
Ovo je treci put da su na korak od Lige sampiona. Prethodno ispadali od Salkea i Benfike. Treca sreca :ziveli
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
nek neko javi Klopu da je uzeo pogrešnog Grka, ovaj Janulis je čudo od igrača, ma ceo tim je bio sjajan

jedan je Fernando Varela!!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Au, Benika dala 60+ miliona za tri pojačanja, Andriju pustili za džabe... kako život može biti zanimljiv...
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.586
Reaction score
3.342
Локација
JNA
Cestitke Braci, i Zivkovicima..kako te zivot namesti, pa to je cudo..koliko je bio u kontaktu sa Grcima, pa da li ide iz Benfike ili ostaje da tavori jos godinu dana da bi uzeo pare od ugovora..i na kraju potpise za novi klub prosle nedelje, trenirao par puta sa novim saigracima, i na kraju zakopa bivsi klub..mada mislim da bi Paok ovo prosao i bez Andrije, zreli su kao tim..mislim da ove godine ulaze u LS, a vala i zasluzili su..:ziveli
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Valjda se i braći Paokarama posreći ove godine.
Drago mi je zbog Živka, zbog Andrije sam potpuno indiferentan.
Ali kako je domaćin što je asistirao Andriji pretrčao coast-to-coast prije pasa na drugu stranu... svaka čast
 
Top