Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ПАОК

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Jel zna neko na kojim grckim sportskim kanalima prenose PAOK ?
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Od grckih kanala uglavnom NovaSports prenosi njihovu ligu pa samim tim i PAOK.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Ni ja nisam imao pojma da ih prenose na SK.
Nesrecno kiksnuse...1-1 posle autogola u finisu ali vidi se da su jos pod utiskom meca sa Benfikom plus rotirali dosta, ocigledno sve karte bacili na LS mada godinama im fali ta jedna Liga sampiona da odskoce, napravice ozbiljne stvari sa tim novcem ako udju ionako vec iz sezone u sezonu sve vise rastu u svakom smislu, a to bez stranaca jednostavno ne ide i bez njih nikad ne bi dosli ni na ovaj nivo na kom su trenutno.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Prenos

 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Pa i sa Rusima smo neka braća...

Samo što je meni bitan Partizan, a ovi drugi kako se snađu...pa bili nam braća ili ne...
I, koji bi to bio razlog koji bi mogao da me natera da navijam za takvu personu kao što je to Andrija Živković?
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Gore naveden post može i za Ruse važiti :D

apropo pitanja, isto se može postaviti i za klub gde su igrali Stojković i Ožegović. Trebalo bi da ne gledamo toliko oštro na lične karakteristike, iako je svakako činjenica da gorespomenuti mali od Jovice nije primer adekvatnog kodeksa ponašanja.

i naravno da je Partizan najbolji i najvažniji klub na svetu, ali što ne simpatisati klub s kojim imamo dobre odnose? kao što se simpatišu klubovi iz drugih liga, zbog dobrih fudbalera, gotivnih navijača, itd... tako može i ovo
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Licno PAOK mi je oduvek bio interesantan zbog veze i slicnosti sa nama, gotivan klub, volim da ih ispratim, a podrazumeva se da u DNK ima mesta samo za jedan klub, a ovo drugo je povrsno..
Bas baksuzan poraz..... Mada s obzirom da su najcesce lose prolazili u revansima kf. za LS kad su donosili pozitivan rezultat sa gostovanja mozda im ovo ispadne dobro.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Ja mislio gotovo ovo sinoć al zaboravih da ima revanš u Solunu.
Valjda će proći imaju sve u svojim rukama.

 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
od četiri primljena gola u dvomeču, svaki je bio amaterski.
velika šteta, ali u ovom trenutku, bolja ekipa ide dalje.
treći šešir u LE.
 
Top