Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ПАОК

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
Otisli su Paskalakis (golman) i Varela sigurno, za Vierinju nisam siguran u kakvom je statusu

A danas su objavljena i prva pojacanja koja stizu, Portugalac i Urugvajac
Rafa Soares i Nikolas Quagliata

 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Otisli su Paskalakis (golman) i Varela sigurno, za Vierinju nisam siguran u kakvom je statusu

A danas su objavljena i prva pojacanja koja stizu, Portugalac i Urugvajac
Rafa Soares i Nikolas Quagliata

Vierinja verovatno na godinu pa posle mesto u klubu.Najvaznije od svega je dozvola drzave za gradnju stadiona koji ce graditi firma koja je gradila Venbli ..
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
Vierinja verovatno na godinu pa posle mesto u klubu.Najvaznije od svega je dozvola drzave za gradnju stadiona koji ce graditi firma koja je gradila Venbli ..

Stadion sam skontao da ce se graditi ali bez nekih drugih informacija tipa kad, gde... ako imas neke dodatne info - molim te podeli. :clap

Inace borim se da nadjem kartu za 28.7. za utakmicu sa Levskim, pisao sam mailom ali jedino sto mogu da mi kazu je da karte jos nisu u prodaji. Nadam se da ce moci da se kupi/rezervise online, ako imamo nekoga u Solunu ko moze da pomogne oko kupovine nek se javi ovde ili u pp, bio bih zahvalan :respect
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Stadion sam skontao da ce se graditi ali bez nekih drugih informacija tipa kad, gde... ako imas neke dodatne info - molim te podeli. :clap

Inace borim se da nadjem kartu za 28.7. za utakmicu sa Levskim, pisao sam mailom ali jedino sto mogu da mi kazu je da karte jos nisu u prodaji. Nadam se da ce moci da se kupi/rezervise online, ako imamo nekoga u Solunu ko moze da pomogne oko kupovine nek se javi ovde ili u pp, bio bih zahvalan :respect
Karta ti ne traba ...javi se preko poruke... sto se tice stadiona jos ove godine tumba a kasnije verovatno kafacoglio (olimpiski)...
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Inace novi presednik lige je Marinakis vlasnik olija i notingem foresta kao i glavni sponzor arisa.Aris se spozorise kao protivteza Paoku i njegovom vlasniku Savidisu koji je ruski milijarder ali niko nema posebnu zelju da ga sankcionise.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
527
Reaction score
2.112
Локација
45
Па како нема неки сукоб интереса или нешто мајку му?
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Marinakis ima mega tv vecinu stampe ...Alafuzo (Panatanaikos ) skaj tv ...Melisanidis (aek) distribucija nafte i jedan deo drzavne lutrije...moj omiljeni tajkun Janakopulos (KK PAO I sportsko drustvo) distribucija lekova cnn sajt ..
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Paoku je potrebna totalna rekonstrukcija ako zeli da napadne prvo mesto.Za pocetak nije lose ...najbolje od svega je da je kontrolu nad transferima preuzeo Boto sto se da i videti...konacno se pocelo sa kupovinom van zacaranog kruga tatka Lucesgog..
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Sto neće nas da zadesi jedan Savidis....
Da bi se tako nesto dogodilo moralo bi da se ide u direktnu konfrotaciju sa vladajucim kastama.Nije problem samo sns ,tu je i opozicija koja se deklarise kao ciganska.,novinari razni mediji.Savidis je kupio open tv sa sedistem u atini par dnevnih novina..pola halkidikija..solunsku luku(turisticki deo)..par politicara koji su u skupstini...finansira radio stanice.. puna ratna masinerija na celu sa navijacima paoka koji su spremni da se kolju sa atinom za svaki pedalj zemlje...
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
776
Reaction score
4.149
Локација
Beograd
Kum mu premijer ...ali premijer slusa kuma u bukvalnom smislu reci.Marinakisa su opuzivali da je uvezao 2 .5 tone heroina ...resenje ? Nema tela nema dela.. sumnjive saobracajke..glavni tuzioc se iselio u ameriku..

Ne znam da li je za ovu temu, ako nije nek neko od urednika premesti, ali o ovome postoji sjajan tekst koji mislim da je i nagradjivan, prica je bukvalno za film ili seriju, vredi procitati:

 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Ne znam da li je za ovu temu, ako nije nek neko od urednika premesti, ali o ovome postoji sjajan tekst koji mislim da je i nagradjivan, prica je bukvalno za film ili seriju, vredi procitati:

U principu to je to.Pokusavali su nesto dok je vlasti bila siriza ali dolaskom kuma sve je stalo.Covek kome je 2015 bilo zabranjeno bilo kakvo mesanje u profi sport sad je presednik lige,zamenik gradonacalnika Pireja,vlasnik olija i notingam foresta...poseduje vise od 100 tankera od kojih su dva za tecni gas..i mnogo ,mnogo toga jos.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Par klubova je ostalo nezavisno sto zbog svoje velicine(citaj vojske navijaca),sto zbog nemogucnosti olija da ih kupi(volos).Sve u svemu dok je Savidisa Solun je neosvojiv ma koliko peta kolona (citaj aris,),pokusava da uradi nesto .
 
Top