Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ПАОК

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Ja sam baš iznenađen što je PAOK ispao od Levskog.
Ipak je grčki fudbal dimenzija više za bugarski.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.605
Локација
Novi Sad
U prvoj utakmici onaj gol u 40.sekundi je presudio sve, totalno su se pogubili, primili jos jedan i to je resilo sve. Da su dosli sa 0:0 na revans, ili 0:1, verujem da bi drugaciji rezultat bio u drugoj. Ovako jbg, vidim i njihov trener trazi vreme, promenio je dosta igraca.
Steta, bas steta. Levski jeste dobar (sad tek videh u ove dve utakmice), ali nije u rangu sa PAOKom...
To je ono: lopta je okrugla :confused-smiley-013:
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Зна ли неко зашто је Натхо провео само 6 месеци у ПАОК-У ? Шта се десило па је тако брзо отишао ? То ме одувек занимало ал никако да нађем негде инфо о томе.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Utakmica pocinje u 20.30, mi stizemo do Tumbe u 14h, oko stadiona vec ima ljudi, na blagajni guzva, shop pun kao oko, cekam na kasi 25min da platim dres i ostale stvari, odemo sa rucamo i spustimo se peske do obale da malo problejimo, vracamo se gore do stadiona nesto pre 18h, atmosfera vec na nivou. Oko stadiona nekih 10ak kamioncica sa hranom i picem, to se dimi rostilj na sve strane, svaki kamion ima postavljene stolove i stolice ispred i oko kamiona, ljudi sede, jedu, piju pivo na veliko, pevaju, zezaju se... Reke ljudi se krecu okolo, kapije se otvaraju par minuta pre 19h, upadamo na gate 5 (istocna tribina valjda), gate 4 zatvoren zbog neke kazne. Pri ulasku kaze ne moze flasice, evo vam case da prespete vodu i mozete slobodno unutra (iako sam video ljude sa konzervama piva, staklenim flasama uzua....) Sedamo na sredinu istoka, zena panici oterace nas neko jer to nisu nasa sedista, ali nece nas niko, jedni su dosli videli da nismo Grci pita lik odakle ste reko Srbija, kaze brat Grobari Partizan - samo uzivajte. Na gate 7 ulaze Paokare u grupi od jedno hiljadu do dve ljudi, lupaju, skacu, dovode atmosferu na nivo. Istok tj gate 5 i 6, kao oko puni, nema vise mesta da se sedne. 10min pred pocetak dolaze klinci dele papirice, kaze kad izadju igraci - bacajte. Paokare prozivaju sve tribine, krece navijanje opasno, davno na JNA nisam doziveo da ceo ali ceo stadion zacuti, svi dignu ruke i cekaju da vodja tamo krene. PAOK....PAOK...PAOK..PAOK.PAOK.PAOK... ludilo opste, zenu hvata panika koliko ljudi se dere oko nje. Utakmica pocinje, ta strast, to deranje, to ja nisam godinama doziveo na JNA, da ne kazem deceniju.... Evo dani su prosli ja sam jos uvek pod utiskom kao dete neko. Iako je bilo vijanje 2 gola zaostatka, igra slaba, ali za svaki napad svi krenu da vicu ajde ajde, ela ela, ade ade, grlo sam izgrebao. Primise gol, masa malo pala ali i dalje 90% ljudi se ne predaje. Drugo poluvreme krece, bolja igra, ofanzivnija. Sudija jebe mame, svira sve i svasta, njih ne kaznjava za odugovlacenje koje traje od prve sekunde utakmice. Dajemo gol, EKSPLOZIJA NA STADIONU, masa skace, ljubi se, bodri se, jos 2 gola samo. No medjutim posle 85og pada odusevljenje, vidi se da smo braca, ljudi pocinju da kunu i igrace i trenera i sudije. Dobija se drugi crveni, Vierinha prso lik, mislio sam nabosce sudiju. Sa stadiona pocinju ljudi da odlaze ali u malom broju, vecina ostaje i ceka kraj, nada poslednja umire iako ih psuju i kunu. Kraj utakmice, pola stadiona zvizdi, pola aplaudira... Velika steta sto nije bio bolji rezultat i sto se nije proslo na toj premijeri ove sezone i valjda poslednje sezone na ovakvoj Tumbi jer se gradi nova uskoro.
Sve u svemu, pod velikim sam utiskom i ozbiljno se razmisljam da cesce idem na neke utakmice ako se ukaze prilika.
Svakome bih preporucio ako je u mogucnosti da ode na Tumbu i vidi kako to sve izgleda. Shop za svaku pohvalu, navijanje cista 10ka, ne znam kako bih opisao sve to, mora se videti da se oseti to ludilo.
Nista od evrope, cekamo prvenstvo, kup, pa sta bude dalje, nadam se bar jednom trofeju ove sezone.
Malo sam ispisao "tepih" ali sam morao da podelim taj osecaj i sve sto sam video tamo, jer ja do sad nisam to doziveo.
PAOKARA SAGAPO!
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Utakmica pocinje u 20.30, mi stizemo do Tumbe u 14h, oko stadiona vec ima ljudi, na blagajni guzva, shop pun kao oko, cekam na kasi 25min da platim dres i ostale stvari, odemo sa rucamo i spustimo se peske do obale da malo problejimo, vracamo se gore do stadiona nesto pre 18h, atmosfera vec na nivou. Oko stadiona nekih 10ak kamioncica sa hranom i picem, to se dimi rostilj na sve strane, svaki kamion ima postavljene stolove i stolice ispred i oko kamiona, ljudi sede, jedu, piju pivo na veliko, pevaju, zezaju se... Reke ljudi se krecu okolo, kapije se otvaraju par minuta pre 19h, upadamo na gate 5 (istocna tribina valjda), gate 4 zatvoren zbog neke kazne. Pri ulasku kaze ne moze flasice, evo vam case da prespete vodu i mozete slobodno unutra (iako sam video ljude sa konzervama piva, staklenim flasama uzua....) Sedamo na sredinu istoka, zena panici oterace nas neko jer to nisu nasa sedista, ali nece nas niko, jedni su dosli videli da nismo Grci pita lik odakle ste reko Srbija, kaze brat Grobari Partizan - samo uzivajte. Na gate 7 ulaze Paokare u grupi od jedno hiljadu do dve ljudi, lupaju, skacu, dovode atmosferu na nivo. Istok tj gate 5 i 6, kao oko puni, nema vise mesta da se sedne. 10min pred pocetak dolaze klinci dele papirice, kaze kad izadju igraci - bacajte. Paokare prozivaju sve tribine, krece navijanje opasno, davno na JNA nisam doziveo da ceo ali ceo stadion zacuti, svi dignu ruke i cekaju da vodja tamo krene. PAOK....PAOK...PAOK..PAOK.PAOK.PAOK... ludilo opste, zenu hvata panika koliko ljudi se dere oko nje. Utakmica pocinje, ta strast, to deranje, to ja nisam godinama doziveo na JNA, da ne kazem deceniju.... Evo dani su prosli ja sam jos uvek pod utiskom kao dete neko. Iako je bilo vijanje 2 gola zaostatka, igra slaba, ali za svaki napad svi krenu da vicu ajde ajde, ela ela, ade ade, grlo sam izgrebao. Primise gol, masa malo pala ali i dalje 90% ljudi se ne predaje. Drugo poluvreme krece, bolja igra, ofanzivnija. Sudija jebe mame, svira sve i svasta, njih ne kaznjava za odugovlacenje koje traje od prve sekunde utakmice. Dajemo gol, EKSPLOZIJA NA STADIONU, masa skace, ljubi se, bodri se, jos 2 gola samo. No medjutim posle 85og pada odusevljenje, vidi se da smo braca, ljudi pocinju da kunu i igrace i trenera i sudije. Dobija se drugi crveni, Vierinha prso lik, mislio sam nabosce sudiju. Sa stadiona pocinju ljudi da odlaze ali u malom broju, vecina ostaje i ceka kraj, nada poslednja umire iako ih psuju i kunu. Kraj utakmice, pola stadiona zvizdi, pola aplaudira... Velika steta sto nije bio bolji rezultat i sto se nije proslo na toj premijeri ove sezone i valjda poslednje sezone na ovakvoj Tumbi jer se gradi nova uskoro.
Sve u svemu, pod velikim sam utiskom i ozbiljno se razmisljam da cesce idem na neke utakmice ako se ukaze prilika.
Svakome bih preporucio ako je u mogucnosti da ode na Tumbu i vidi kako to sve izgleda. Shop za svaku pohvalu, navijanje cista 10ka, ne znam kako bih opisao sve to, mora se videti da se oseti to ludilo.
Nista od evrope, cekamo prvenstvo, kup, pa sta bude dalje, nadam se bar jednom trofeju ove sezone.
Malo sam ispisao "tepih" ali sam morao da podelim taj osecaj i sve sto sam video tamo, jer ja do sad nisam to doziveo.
PAOKARA SAGAPO!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.605
Локација
Novi Sad
Veceras od 20.45 na SK4 PAOK otvara sezonu protiv Panetolikosa.

Ajde crno bela braco! :navijac
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.605
Локација
Novi Sad
Zivko je na klupi (kao i uvek) a za Andriju ne znam sto ga nema, mozda @drumo ima vise info.

E da i da se zahvalim bratu drumo sto mi je pomogao sa informacijama za utakmicu protiv levskog proslog meseca :respect:ziveli jesam te smorio ali nisam hteo da se nesto ispalim pa da ne bude ugodjaj kakav je i bio s'obzirom da sam porodicno isao pa se moralo malo vise pripaziti na neke stvari :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Sad bas gledam, Ingason Biseswar Kurtic od prosle godine ako nisam nekog zaboravio... valjda ce se snaci bolje nego ovi nasi:cekanje:

Nije da baš pratim PAOK, ali živo me interesuje koliko u prvih 11 imaju Grka i kakvo je pravilo o dozvoljenom broju stranaca u grčkom fudbalu?
Pitam zbog Partizana, za kojeg verujem da bi bio jači sa većim brojem stranaca u timu!

Rikardo je odličan igrač, a koga bismo domaćeg tih kvaliteta mogli da dovedemo?
Dijabate je odličan igrač, a koji je domaći bolji od njega a da bi igrao u Partizanu?
Andrade je pokazao da može da bude bitan.
Nadam se da je Traore pojačanje.
Itd.

A ovi domaći samo padaju (Bambi Tošić), spori su (Zeka Jojić), povređeni su (Obradović), povratnici su (Markec bez baklava).
Itd.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.605
Локација
Novi Sad
PAOK dobio 1:0 na otvaranju sezone :navijac

Dobro su i odigrali ali treba uzeti u obzir da su ovi neozbiljan protivnik, 15+ pobeda za redom ima PAOK nad njima... :šal

@Goran Tomić
Mislim da ne postoji ogranicenje. Veceras, u jednom trenutku, na terenu su bila 2 ili 3 Grka samo u postavi PAOKa i to je to. Sve ostalo stranci...
Nemamo zamenu za navedene Partizanove strance, ni u vidu domaceg igraca ni u vidu kvalitete... prosto nemamo:confused-smiley-013:
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.605
Локација
Novi Sad
Sa arisom 0:0

Prosle nedelje pobeda kuci
PAOK - Lamia 1:0
Uz dodatak da je cigan boaći (igra za lamiju) umalo ubio golmana Paoka Kotarskog kolenom u glavu

Veceras Ofi - PAOK (bez prenosa na SK)
Ukoliko PAOK pobedi ide na -2 iza panathinaikosa koji iz 5 utakmica ima 5 pobeda.
Trenutno cigani iz istog broja utakmica kao PAOK (4 odigrane) imaju 2 boda manje od crno belih, a danas gostuju arisu.
 
Top