Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ПАОК

BIGcvare

Početnik
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
186
Reaction score
9
Локација
Fudbalski to je hram...
Braco za vikend ortak i ja krecemo na put sa krajnjim odredistem Solun, utakmica PAOK - PAO pa bih vas pitao da li iskusniji od vas imaju neki savet tipa sta raditi, videti, sta izbegavati itd?
Unapred zahvalan. :pfc:
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
U sustini ne trea da se plasis nekih navijaca. Paokare jesu u kurcu zbog represije i hapsenja ali Arisovi ali ne izlaze iz svojih misjih rupa :D
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Ja bih na vasem mestu usao bar jedno sat vremena pred pocetak meca . Organizovana je protesna setnja od kule ka stadionu a to se nikad ne zavrsi bez suzavca i kamenovanja svega i svacega . Takodje bih izbegavao bilo kakvo provociranje kerova jer su ovih dana bas nastrvljeni . Ako bas navale na vas mozda vas spasi cisti srpski jezik od nekog daljeg cimanja. Stara dobra vremena su iza nas . :D
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Ono , znao sam da je npr. u Atini dzungla u svakom smislu, ali nisam znao da je tako u Solunu . U Atini npr uvece nije preporucljivo ici sam .Jer deluje kao da si u Kambodzi :D Izgleda da je Grcka komplet u haosu , a u skladu sa tim u drzavi uvek jacaju represalije organa javnog reda i mira :D izvinjavam se na of-u , ali morao sam da se nadovezem. Mislio sam da je Solun raj za Atinu ,ali ocigledno da se po celoj Grckoj protestuje .
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Moja preporuka je da ne kupujete karte , idite na ulaz i trazite Janjija , omaleni Grk (zezce zaje ban) koji kontrolise na ulazu, samo kazite ko ste i odakle i ufur je siguran (ok, red je da castite malo coveka) , idite ranije sto zbog setnje, sto zbog guzve koja ce biti kao i uvek kad dolaze atinjani! Popijte dva piva i pojedite dva girosa pre nego sto udjete , a na stadionu nastavite da se dolivate :)
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Победа ПАОК-а 2:0 ! БРАВО БРАЋО ! Вукић поново постигао гол , а коментатор у тим тренуцима говори како некима није био добар ... кад су га наша говна отерала бар код браће нека цепа !
 

BIGcvare

Početnik
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
186
Reaction score
9
Локација
Fudbalski to je hram...
Pozdrav braco, i pre svega hvala svima na savetima bili su od koristi...Utisak je fantastican, Solun je prelep a Paokare su prava braca, ugostili su nas, nahranili napojili tako da smo se osecali kao kod kuce...Zvoneta vac obozavaju a kad je dao gol ceo stadion mu je skandirao ime...sve u svemu ko nije bio do sada mora da ode, Tumba je mesto koje svaki Grobar mora bar jednom u zivotu da poseti...:BB
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Озбиљни су навијачи Паокаре, она шетња за Пабла Гарсију (који се појавио на истој), затим момак који лупа бубањ свих 90 минута и ниједан мегафон на стадиону, песма која се поведе из копа, прави олд скул, одушевљен сам сваки пут све више кад одем доле. Посета против Атињана није била можда као што се и очекивало, што због финансијске кризе, што због тог бојкота због Пабла Гарсије. Рекло би се рутинска победа ПАОК-а, гол Вукића, којем бих упутио захвалност на дресу који нам је дао после утакмице, а који смо поклонили браћи из Неаполија, којима бих такође упутио велико хвала на гостопримству. :)

Видимо се у ЛШ!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
http://www.youtube.com/watch?v=nppfFqE4HNs

браћа терају неке бешикташове навијаче са своје трибине ... видео сам по неким коментарима да се турци гурају у неко " братство " са паокарама али мислио сам да су то само тролови по нету .. када оно стварно ?!!
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
http://www.youtube.com/watch?v=nppfFqE4HNs

браћа терају неке бешикташове навијаче са своје трибине ... видео сам по неким коментарима да се турци гурају у неко " братство " са паокарама али мислио сам да су то само тролови по нету .. када оно стварно ?!!

Kad ono stvarno nije nuzno ni da budes turcin pa da popijes batine .Dovoljno je samo da se pojavis sa salom doticnoga kluba. Sve u svemu od tog nema nista , par ekstremno levog su popili od par ekstremno desnog i to bi bilo to . Videli ekstremno desni kako su prosli italijani kod nas pa se i njima pruzila prilika.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Klip sexualno opsti sa kevom :)

I kod nas ce jednog dana stadion da navija zajedno sa nepotplacenim jugom... jedno 2145.god.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Nas PAOK puce od Atromitosa u 93.minutu 1-2.Kako glup poraz.Gledao sam prenos.Katastrofa.Tesko da ce u kvalifikacije za LS.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Sramota...ja sam se ukljucio od 65min.
Cekao sam PAOK 1x za fine parice...

Atromitos je od tada bio bolji...Prvo je onaj crnjo imao precku, pa onda kad je golman PAOK izetio i onaj sut sa nekih 25-30metara sto je umalo usao u gol.

Stvarno su sramotno odigrali jednu tako bitnu utakmicu...i nereseno im je odgovaralo.
 
Top