ПАРТИЗАН - Астана 2:1, играч утакмице

ПАРТИЗАН - Астана 2:1, играч утакмице

• Владимир Стојковић

Votes: 0 0,0%
  • Немања Милетић

• Зоран Тошић

• Сејдуба Сума

• Такума Асано

• Александар Шћекић

• Лазар Марковић

• Рајко Брежанчић

• Total voters
    246
  • Poll closed .

butterfly

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
12
Glas Sadiku, da ga malo krene. Radost zbog pobede, žao mi što nisu rešili ranije, 30% manje bi bili umorni da su lagano priveli utakmicu kraju.

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
46
Локација
JNA
Moj glas Zdjelaru , kao ekipa smo odigrali dobro ali decko je odigrao svaki minut u sezoni svim srcem za Partizan , one suze nisam tada nagradio glasom , ta zelja koju on ima , motor ove ekipe definitivno .

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
5.628
Sadik jer bi dzaba bilo sve odlicno postavljanje da one silne sanse neko nije dao, a on dao cak 4, 1 kazu da je neopravdano ponisten.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
6.864
Локација
Beograd
Dajem glas bratu krakatilu Sadiku, želja mi je da i on već jednom ove sezone bude igrač utakmice, i, ako ga je već ,,krenulo,, (a krenulo ga je!!!) da samo tako nastavi i dalje!

Večeras teško da se neko smejao njegovoj igri, ravnoteži, šutu, i njegovim dugim ,,kracima,, - ovaj skromni momak je ,,pokidao,, davao golove, što priznate, što poništene, primao loptu, dodavao, prolazio, prelazio, pretrčao i preorao teren, jbt, u 90+ minuta on i dalje igra presing na protivničku odbranu! :clap

Međutim, koliko god da me raduje igra nekog pojedinca, isto tako me raduje što smo tim, ekipa!

Hvalospevi su ovde, i to s punim pravom, ispisani i za Strahinju Pavlovića, Lacio, zajebao si se žestoko, Partizane, ovaj momak može da ode od nas samo pod uslovom da ode za cenu koja nam dugove vraća na nulu!
Ostoja, Urošević, takođe odlični, Zdjelar opet 90 minuta krljanja...ako imamo neke zamerke na odbranu, ne zaboravimo da je ta odbrana gotovo potpuno onemogućila da nam oni šutiraju na gol! Da je Stojke i pored lošije intervencije kod gola imao par dobrih intervencija! Da, ako napad ,,maši,, zicere, onda bar stalno može i da ih stvara!

Koliko god da su ovo večeras bile slabije partije Sume, pa opet Asana, pa i da Toške ili Natho nisu dali po gol...mi smo bre timčina gde će uvek neko da ,,iskoči,, i ,,poveze Valjak,, do pobede! (Neko u Njiva ligi, neko na derbiju, neko u Evropi, neko u Aziji...momci se tako lepo ,,raspoređuju,, da uvek neko ,,obavi posao,, a to je najbitnije!)
Na nekim utakmciama je to bio Suma, pa Natho, sada se ,,raspucao,, Sadik, ,,nadoćiće,, jednom (i više puta) i Asano, Lazar će biti sve bolji, itd...

Jebeno je, mnogo je jebeno protivnicima da nas ,,sačuvaju,, - koliko god da Asano nije u formi, ko sme takvog ,,brzanjca,, da pusti i ne juri po celu utakmicu, kako stići krakatog Sadika kad pusti korak (a pušta ga non-stop 90+ minuta), kako sprečiti Nathov pas, ko sme da pusti Sumu i Bambija da im lopta bude u nogama, šta ako uđu Markec ili Fića...

Uostalom VIDELI STE šta se desilo kada je Astana krenula u ,,juriš,, ostavili su našoj ,,lakoj konjici,, prostor za kontre, i mogli smo da ih ,,napunimo do vrha,, samo tako - pa su onda ipak shvatili da ne smeju baš da toliko ,,jurišaju,, na nas...jer...naš napad je naša najbolja odbrana!!! :D

Partizan je neverovatan tim, napadaj, napadaj, Partizane napadaj! :šal

Thomas

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
39
Локација
Bg
Bravo za sve, bravo za najmladjeg nije dzabe isti Novica. Glas ipak Nigerijcu bratu, krakatom golgeteru za pobedonosne golove

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
6.065
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Pavlović, kakav igrač, kao mator, Urošević potpuno drugi igrač za samo nekoliko meseci.

Glas Sadiku, dade momak 4 komada, i zamalo još 2.

Последња измена:

nasa stvar

Grobar
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
455
Локација
JNA
Glasao za Sadika, 2 gola su dovoljna da bude najbolji na svakoj utakmici.Kritikovao sam ga i dalje ću, mora da popravi šut i da šutira kao kod drugog gola bar