ПАРТИЗАН - Бачка 2:0, играч утакмице

ПАРТИЗАН - Бачка 2:0, играч утакмице

• Милош Јојић

Votes: 0 0,0%
  • Лазар Марковић

• Денис Стојковић

• Total voters
    51
  • Poll closed .

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
7.173
Локација
Beograd
Pa šta da vam kažem, Stanoje je opet ,,promešao,, karte ne samo na početku utakmice sa sastavom tima, nego i kasnijim izmenama i premeštanjima igrača sa pozicije na poziciju, čovek zaista puno ,,radi,, za vreme utakmice, ali ja bih mu ipak savetovao da još pre utakmice proveri ko je od igrača u kakvom stanju - džaba i taktika i znanje ako je neko u penzionerskom ritmu, nažalost u velikom fudbalu mora mnogo i brzo i dugo da se trči, jer da nije tako, pola Foruma bi moglo da igra ... pa o.k. ako ne baš u Partizanu, a ono bar profi fudbal...

Stara je istina da tim može da trpi nekog ,,penzosa,, ako je ,,klasa,, - ali onda mora neko drugi da trči za njega...može tim da istrpi i ponekog ,,klinca,, ali nam je FSS nametnuo obavezu da ih ,,trpimo,, bar dvojicu istovremeno...
Ali, šta da se radi, viša sila, nego nama je zajebano što osim jednog znalca ali ,,netrkača,, (ma ko to bio) i dva ,,deteta,, - ima još 8 mesta u timu, a to bi trebalo da popune momci u punoj snazi i kondiciji - a mi ih imamo jedno 4, Banjaka, Zdjelara, Asana, Lutovca, dakle fali nam još 4...

I...da izvinete, ja odoh u malo više teorije, a evo i mog glasanja:

Od svih tih silnih pozicija i izmena, raznoraznih sporosti u mišljenju, trčanju i igranju, te čak i ponekih brzih ali i neuspešnih poteza - najbolje se videlo ono najjednostavnije, ali i najvažnije - Laki dao gol, njemu glas, Asa dao gol, njemu glas. Pobeda je naša, kup je naš! : )

Treći glas Željku Bebeku...zato što mi je bilo dovoljno da mi u dva maha pokaže nekim potezom ili ,,zalamanjem,, da je ,,klasa,, a ja takve fudbalere obožavam da vidim na terenu.
Znam, on je ,,klasa,, koja trenutno ne može ni da potrči, ni da se nadiše, ali je bar ,,klasa,, - ali šta ćemo sa igračima koji su daleko od tih ,,klasnih,, poteza (makar u samo dva maha), i ne mogu da potrče a u sastavu su nam?

Dakle, Bebeku, meni je bilo potrebno 6 meseci Korona ,,pauze,, od posla pa da mrdnem sa ,,nulte,, kondicije na neku bolju, ali ja sam matorac koji nije nikad igrao profi fudbal, a ti em jesi, em si puno mlađi od mene - cenim da ti je dva meseca dovoljno da ,,uhvatiš dah,, a od proleća da pravimo tandem sa Sumom...
...I utvrdimo da li su nam stvarno potrebni svi ovi fudbaleri koji su sad kod nas, ili da tražimo neke koji mogu da trče, normalno dišu, pa i biju (pomalo, kad zatreba)...