• Dušan Filipović - Makarije - Idio hroma (1979 - 2019)

ПАРТИЗАН - Вождовац 1:2, играч утакмице

ПАРТИЗАН - Вождовац 1:2, играч утакмице

• Слободан Урошевић

Votes: 0 0,0%
  • Бојан Остојић

• Рајко Брежанчић

• Александар Шћекић

• Зоран Тошић

• Филип Стевановић

• Сејдуба Сума

• Total voters
    123
  • Poll closed .

Laki T.

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
207
Локација
ispod krova zasad
Katastrofalan dan i poraz, kako neko reče, u porazu, pa i remiju u domaćem "prvenstvu" trebalo bi preskočiti izbor za igrača utakmice.
Ali ako već biramo na svakoj utakmici, glas za Kalabu, bez ikakve dileme.
Bravo mali, ti si onaj pravi duh Partizana, i samo da poželim da te gledamo bar još koju godinu u najdražem dresu!!

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
6.330
Ima jedan Bleki, pogled mu je preki...

Bravo mali,doktorska partija :respect

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
215
Локација
Novi Sad
Pavlovic najbolji po meni vec drugu utakmicu za redom i da nije dao ovaj gol za mene bi bio najbolji ali gol je bio nagrada za njega.

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.014
Sudija je igrač utakmice. Slučajno kliknuh na Lakčevića. Ne mogu više ništa da napišem. Dok se ne slegnu utisci.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
1.617
Pavlovicu momcino svaka ti cast oni koji su manipulisali sa tvoje zdravlje mogu samo kurac da ti popuse danas si pokazao da na terenu igras sa dva srca. Zelim ti sto pre da nadjes pravi klub i da se spasis od ove zabokrecine od lige gde mora da trpis razne nepravde.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
6.036
Локација
Beograd
Ne znam da li je tako i kod vas, ili samo na ovom mom kompjuteru, ali ja u temi za glasanje za košarkaša utakmice mogu da vidim rezultate bez da glasam, a u ovoj ovde ,,fudbalsko-glasačkoj,, temi moram da glasam za nekoga da bih video rezultate...

E pa sad, da li je to do mene, mog kompjutera, ili do sajta?

Ako je do sajta, dajte da i ovde vidimo i rezultate a ne samo ,,cast vote,,...
Ako je do mene kažite šta treba da uradim pa da ovde imam i ,,cast vote,, i ,,rezultate glasanja,,...?

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
6.036
Локација
Beograd
Dobro, onda ja glasam za Šehovića da bih video rezultate ankete, iako nisam gledao drugo poluvreme, a od Šehovića sam video samo taj kiks na Youtubeu...

I da se zna: glasam za njega ne iz neke sprdnje ili da ironišem što je kiksnuo, NAPROTIV - glasam da mu dam podršku, nije ni prvi ni jedini koji je kiksnuo u dresu Partizana, ali svi ovi pre njega uglavnom su bili mnogo stariji i iskusniji, pa - ništa, dešava se!
Glavu gore momčino!

Ali nije fer da na košarci mogu da se gledaju rezltati glasanja bez da glasaš, a ne fudbalu to ne može... Pa i jedno i drugo je na istom Forumu!

Hoću da kažem, ima mnogo nas koji volimo Partizan, ali nismo u situaciji da odgledamo svaku utakmicu, i onda nas interesuje šta je bilo, kako je bilo, ko je najbolje odigrao, ko je dobio najviše glasova, Raša, Jare, Zagor, Natho, Sadik, Kalaba...i šta onda, da glasamo ,,na neviđeno,, za bilo kog fudbalera, da bismo videli ko vodi u fudbalskom ,,glasovanju,,...?

Ne ide to, ako nemamo baš neki ,,izričit,, razlog zašto ,,glasujemo,, na ,,neviđeno,,...ajd sad glasom dajem podršku Zlatanu, ali šta ćemo za neki drugi put...