ПАРТИЗАН - Вождовац 2:0, играч утакмице

ПАРТИЗАН - Вождовац 2:0, играч утакмице

• Слободан Урошевић

Votes: 0 0,0%
  • Милош Јојић

• Сејдуба Сума

• Филип Холендер

• Филип Стевановић

• Никола Штулић

• Total voters
    48
  • Poll closed .

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.170
Можете гласати.

Од мене гласови Поповићу за добру партију и што није деловало да га је пореметило ово често ротирање голмана, и Шћекићу и Асану за први гол и уопштено добру игру.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
7.729
Локација
Beograd
Za 90 minuta video sam 5 dobrih fudbalskih poteza Partizana: Pop odbranio zicer, Šćeka asistirao, Jaguar dao, Natho asistirao, Markec dao...
Pet poteza a tri glasa, daću ih prvoj trojici koji su sačuvali Partizan i načeli Voždovac...ova dvojica na kraju su ga ipak tek ,,overili,,...

file

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2007
Порука
142
Moji glasovi Popovicu, Asanu i Nathu, odskocili su od ostalih, tim pre sto ih i ovako bas gotivim.

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.005
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Sveta Markovic, izdrzao do kraja posle nezgodnog udarca u glavu.
Zdjelar, zbog konstantnosti i stabilnosti.
Asano, pored gola koji je resio mec u sustini, uvek je tu, trci, brz je, stalna ptetnja zbog te svoje brzine i kretnje, ponekad losa zavrsnica, al ne bira kad ce da igra i ko je protivnik i kakav je teren... i gle cuda, Stanojevic ne kritikuje njega, mora da voli zute a mrzu crne...

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
7.729
Локација
Beograd
Ne znam za Stanojevića i crne, žute i bele, ali znam za tebe...javiš se samo kad Suma odigra loše, a kad odigra dobro, nigde te nema...
Tužno je to...

Evo, baš sam gledao, na glasanju za utakmicu protiv Čukaričkog, Suma najbolji, dobio nekih 68 glasova, a Jojić dobio 1 (tvoj).
Na glasanju za utakmicu protiv TSC-a, najbolji Holender sa 73 glasa, Suma drugi sa 60, a ti se tad naravno nisi čak ni (po)javio da glasaš za bilo koga...
Ili bar da si se javio da nam objasniš kako bismo pobedili u tim utakmicama bez tog ,,jednoroga iz cirkusa,,... Ali, šta ćeš...
...neko živi u prošlosti i cirkusu (ja), a ti živiš u nadi da će Suma što češće da bude loš i u budućnosti, da bi nam dokazao te svoje teorije na Forumu...

Uostalom, samo napred, Forum i služi razmeni mišljenja...ja znam da sam često dosadan, ali znam i da bi bez tebe bilo baš dosadno na Forumu...

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
2.675
Локација
JNA
Inspirisan postom Gorana Tomića, ispada da ja nisam hejter ili ti mrzitelj Sume, jer da jesam ne bih glasao ili pohvalno pisao o njemu posle dobrih utakmica. Sad da skupi dostojanstva onaj što je napisao da me pozdravio Suma, pa da pogleda kako se glasa kad odigra dobro i kako se pišu pohvale posle dobre odigrane partije, a kako posle loše, da ne bi u budućnosti ispadao smešan sa pozdravima i upisima zasnovanim na neistinama.

Šćekić igrač utakmice. Sem asistencije, popravio se, igra unapred..

Asano i Lazar zbog egzekucija.

SAMO NASTAVI DA PROVOCIRAŠ! NE VREDI TE NI IGNORISATI JER TI NASTAVLJAŠ PO STAROM!
President

Последња измена од уредника: