ПАРТИЗАН - Вождовац 4:0, играч утакмице

ПАРТИЗАН - Вождовац 4:0, играч утакмице

• Владимир Стојковић

Votes: 0 0,0%
  • Светозар Марковић

• Лазар Павловић

• Филип Стевановић

• Марко Живковић

• Total voters
    55
  • Poll closed .

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
7.736
Локација
Beograd
Auh ljudi, ovo je Partizan zbog kakvog se nekad publikom konstantno punio stadion JNA - zagarantivana dobra, lepa i jurišna igra uz obilje šansi i golova...
...ali me je sve ovo podsetilo i na nešto drugo...eh...koliko smo samo puta isto ovako ,,nadigravali protivnika,, imali šansu za šansom, lomili ih i sabijali u 16m...i...
..i ispadali iz nečega ili gubili utakmicu jer sve te silne šanse nismo iskorišćavali!

E tako gledam i danas...ovi bre naši napadači u prvom poluvremenu, ja ne znam kakva im to šansa treba pa da postignu gol?!
One što ih nazivamo 100%-tne - nisu im bile dovoljne...

Posle je u drugom pol. sve došlo na svoje mesto što se realitzacije tiče, ali bolje ja da kažem sad, dok smo svi srećni i veseli - ljudi, podešavajte te nišanske sprave na vreme - biće utakmica (u Evropi, na derbijima) gde nećemo imati 10-15 šansi...nego manje...dakle, ono što se dobije MORA i da se iskoristi, jer...utakmica može da ode ,,u oba smera,, ako mnogo promašujemo...

Zato moja dva glasa za Crnogorce koji ne maše ili makar lopta ne maši njih da bi ušla u mrežu!
Šćekić.
Vujačić.
Treći glas...ajde, Markecu...baš mu se igralo, nešto mu uspe, nešto mu ne uspe, ali ovo je jedan potpuno drugačiji Markec od onoga kojeg smo uhapsili na splavu i doveli u Partizan u sekund pred kraj prelaznog roka...
A eto i kako izgleda kada te FSS ne jebe sa pravilom o ,,bonusima,, - Asano desno, Markec levo pa - udri!
A Fića i Jović bi igrali kad dokažu da su bolji, a ne zato što su mlađi...

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
254
Mnogo kandidata za samo trojicu...tezak izbor ponovo
Samo tako visok presing
Davimo ih ko zmija zabu