ПАРТИЗАН - Војводина 2:2 (пен. 2:4), играч утакмице

ПАРТИЗАН - Војводина 2:2, играч утакмице

• Владимир Стојковић

Votes: 0 0,0%
  • Немања Милетић

• Бојан Остојић

• Слободан Урошевић

• Александар Шћекић

• Саша Здјелар

• Лазар Марковић

• Такума Асано

• Сејдуба Сума

• Урош Витас

• Бојан Матић

• Total voters
    83
  • Poll closed .

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
251
Локација
Vranje
Mali Stevanović! Takvog igrača nikad nismo imali! On je naše zlato.

boris76

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
161
Kad onako izvedeš penal sa 17 godina, alal vera. Gol, zalaganje, svaka čast.
Sadik dobar, ipak glas malom.

Vidim plete se po Vitasu, šta znam, osim penala i one budalaštine oko slobodnog, nije mi bio neka tragedija.
Doduše, ako nam to bude mjerilo za štopere, najebali smo.

Strahinja, živio i mnogo sreće.

Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
353
Локација
Beograd
Fića uz Sadika jedini igrao nešto. Divan gol je dao, lep penal. Mora SVAKU da počinje ubuduće.

P.S. Hvala Kalaba na golu. Sve najbolje u Francuskoj!

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
17
Локација
Republika Srpska
Glas za Sadika, najviše akcija pripremao drugima a i najviše pokušavao i solo. Izgubili smo zbog lose odbrane u tih par situacija, ali to je fudbal. Šta da se radi. Odnosno, zbog toga nismo pobijedili. A takođe i golman protivnika je bio dobar.

Ne bih se složio da je Savo kriv, on je pripremao utakmicu protiv klasičnog bunkera. I dali su nam golove iz klasičnih kontri, čak su mogli i treći.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.257
Pohvale za Filipa i Sadika.

Kako da biram igraca utakmice kad smo izgubili. Ne ide pa eto.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
17.226
Локација
Žrnov
Filip pokazao veću želju od ostalih.

Savo Milošević ocena 1/10 za pripremu ovog meča.
Znači, kad je odlična priprema meća onda je zasluga stručnog štaba tj Đumija, a kad je sranje onda je Savo spremao utakmicu?
Fića je igračina već sada i ima srce kao univerzum. A i cojones. Onako ući, dati gol dok onaj mesar nekažnjeno pokušava da ti slomi nogu, mogu samo veliki igrači.

I pored toga, moj glas ide Sadiku jer je sinoć bio naš najbolji igrač i vukao ekipu tokom cele utakmice.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
5.941
Stevanovic bez konkurencije sinoc......videti onakvo vodjstvo i preuzimanje odgovornosti od 17-godisnjeg klinca - neverovatno, celu ekipu je pogurao napred, srce mi je puno zbog njega i istovremeno mi ga je zao, a zao mi je i Partizana jer ce ostati bez takvog bisera brzo

Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
556
Локација
Beograd/Niš
Znači, kad je odlična priprema meća onda je zasluga stručnog štaba tj Đumija, a kad je sranje onda je Savo spremao utakmicu?
Ovo nikad nisam izjavio Jasmina. Ovo je ocena za pristup ovom meču. Nedopustivo je za Partizan da se ovako igra.

Od starta sezone na sva usta hvalim Savu koliko nas je digao ali da ima propusta ima. Liga je dokaz. Očigledno je da se ne igra JSL sa dva zadnja vezna, već mnogo ofanzivnije.
Da li si primetila kako su se sabili na 30 metara, e tako hoću protiv svakog, dva napred, dižeš odbranu i ne daš da predju pola. Kući mora 15 0 0, ovo je Partizan.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
17.226
Локација
Žrnov
Realno, mi smo primili dva gola iz njihva dva jedina šuta u okvir gola, kao posledice kikseva. Nasuprot tome, imali smo bar jedno 3 šuta koje je Rockov ekstra odbranio i spasio ih. Plus ona bomba Vitasa. Jbg, u sportu treba imati i sreće. Slažem se, sreću treba i zaslužiti, ali ne vidim da momci nisu želeli pobedu.

Jedini Savov kiks, po mom mišljenju, je što Fića nije nije igrao od starta umesto Markovića. Mada, pitanje je i da li bi Fića imao snage onda za ceo meč. Na to dodaj povredu Sume.

Namerno nisam sinoć htela da pišem o tome, da ne bude da tražim alibi, ali za onaj start nad Fićom prilikom njegovog šuta na gol, ono je morao da bude žuti, što bi onom magarcu bio drugi. Suđenje je u najmanju ruku bilo tendenciozno u korist Vojvodine.

Sve se pakovalo da ne uzmemo Kup. Znam da ne volite Lolu, ali suspendovati njega posle onoga u Novom Sadu, i to da sazna par sati pre utakmice, pa potpuno ga razumem što ih napušio k****m na dodeli medalja.

Sve u svemu, naravno da sam razoćarana, mnogo mi je teško palo, srce me zabolela zbog one Strahinjine izjave posle meča, ali ja stvarno ne mogu sad nešto da pljujem momke. Mislim da su dali sve od sebe, i to jednostavno sinoć nije bilo dovoljno.

Al_Bundy

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
628
Локација
Prijedor
Produžeci, igrači koji su ušli sa klupe u toku utakmice ne mogu da dišu, a SAŠA ZDJELAR ore teren. Primjer fudbalerčine, profesionalca, GROBARA!

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
1.805
Moj glas malom Stevanoviću.
Dečko je pokazao da ima srca.

part

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
17
Локација
Beograd
Pre nedelju dana, nepostojeći, penal, im je oprošten, sada, krvnu osvetu legalizuju,
Otkad je vučkolina vlast, svake godine 'arapsko proleće',.. Grobarska elita, vas upozorila na vreme, treba, da se skrpimo i podsetimo, da smo Mi Partizan/ovi Navijači, organizacija, društvo, u borbi protiv Ruske kuće i Arapskog proleća!!!
Drugačije, nema ni titularnog Partizana, ni Evropskog.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
6.435
Локација
Beograd
Садик је вукао, вукао, вукао (Партизан), и тукао и тукао (лопту ка голу), па чак и асистирао (Фићи за гол)...али ипак није ни извукао (Партизан), па тако ни затукао противника...

А оно дете, Фића, је дао гол под ,,притиском,, ривала који иде на то да му директно сломије ногу, и дао је гол из пенала под ,,притиском,, пенал-рулет серије...
Али није рулет ни ,,притисак,, када нешто знаш, умеш и можеш, и, Садик је Садик, бог фудбала, али, и Фата је Фата, ал' двапут је двапут, и како је Фића, који зна уме и може дао два гола, мој глас ипак иде њему...