ПАРТИЗАН - Војводина 2:3, играч утакмице

ПАРТИЗАН - Војводина 2:3, играч утакмице

• Немања Милетић

Votes: 0 0,0%
  • Урош Витас

• Филип Стевановић

• Total voters
    67
  • Poll closed .

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
2.301
Локација
JNA
Jel moguće da se postavlja jebena anketa posle Pazara i kučketine ciganske? Pa jebote nismo jebeni čukarički da ocenjujemo igrače posle izgubljene utakmice. I na ovakvim anketama neko će dobiti glas da je bio najbolji pa će se na kraju sezone govoriti kako je bio najbolji eto koliko je relevantna anketa. Zabraniti glasanje ako se ista utakmica izgubi! O jebote..

Maestro

Grobarčina
Уредник
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
7.181
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Jel moguće da se postavlja jebena anketa posle Pazara i kučketine ciganske? Pa jebote nismo jebeni čukarički da ocenjujemo igrače posle izgubljene utakmice. I na ovakvim anketama neko će dobiti glas da je bio najbolji pa će se na kraju sezone govoriti kako je bio najbolji eto koliko je relevantna anketa. Zabraniti glasanje ako se ista utakmica izgubi! O jebote..
Ajde da resimo ovo, i za sada i za ubuduce.
Sta znaci izgubili smo utakmicu, ne treba ni da se glasa u takvim slucajevima? Hocemo li sve utakmice pobediti u sezoni? Hocemo li ukinuti glasanje u evropskim utakmicama, kad je realniji poraz od pobede?
Dakle, da ne bi morali mi, tj. ljudi koji ovo rade, subjektivno da procenjujemo kada se moze glasati a kad smo bili lose, pa ne moze, stavljace se ankete i to je to.
Ko ne zeli, i smatra da je partija bila sramotna i ne zasluzuje glasanje, neka isto preskoci. Tihi bojkot i 10 glasova u zbiru na anketi, umesto standardnih 100 ili 150, ce najbolje pokazati misljenje o najboljim pojedincima na terenu.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
6.947
Локација
vaginamandibularia
Ako postavljate anketu posle ovakvih utakmica ko ste vi da sudite kome ce ko dati glas?
Ironicno ili iz ubedjenja, ako moze da se glasa onda nemojte da dajete poene ljudima.
Ili izbacite ocigledne "mine", kao sto je golman kome 75% lopti koje idu u okvir gola zavrse u istom ili Sumu koji je juce od ciganjskog sudije zaradio crveni.

Takodje, da li je zaista toliko jebeno tesko da se zakljuca tema FK Partizan tokom utakmica, ako je vec zabranjeno ista da se napise tamo tokom trajanja utakmica?

Maestro

Grobarčina
Уредник
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
7.181
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
To i ne radimo, vrlo retko, niti ko trazi obrazlozenja od svakog za svakog igraca. Ali u situacijama kad se ocigledno ismeva i omlovazava glasanje, onda idu poeni.
Pazi molim te, prvi mu post i nasao da se hvali kako je ironicno dao glas losem golmanu.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
6.947
Локација
vaginamandibularia
Pa zar nije sto puta lakse ne uvrstiti igrace sa takvom utakmicom iza sebe i postedeti se dodatnog posla.

Mislim, sta se dobija na kraju?
Dokaz da su ljudi ispizdeli pa ironicno glasaju?

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
2.375
Kao sto ima glasanje za igraca utakmice tako bi trebalo da biramo najgoreg posle poraza.
Da bi na kraju sezone videli ko nas je kostao bodova i titule.
Nema logike da galsamo za najboljeg u porazu.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
6.721
Локација
Nedodjija
Sto puta prezvakana prica, postujte rad clanova koji postavljaju anketu..
Zar mora da se svadjamo posle svakog poraza, jednostavno, preskoci anketu ko sto sam i ja..
Pa nismo ovde od juce, pa tek sad da nam smeta nesto..

Btw svaki ironican glas donosi ban na nedelju dana, a ne samo poene..

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
6.947
Локација
vaginamandibularia
Zato i kazem.
ne ubacite popovica u listu
nema ironicnog glasa za njega
nema banovanja.
Manje posla za sve.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
6.855
Локација
Beograd
Ja sam za apsolutnu demokratiju: glasanje uvek bez obzira na rezultat utakmice. Svi igrači koji su igrali na listu.
Nikoga ne kažnjavati čak i ako glasa ironično ili kako god. Pravo na glas je pravo i ne treba ga poništiti time što će se reći, da, ali ne možeš za ovog...
Možete da kaznite nekoga ako krši pravila Foruma na neki način, ne ako samo glasa...
Doduše i pravila Foruma su malo ,rastegljiv, pojam...zavisi i od nečijeg temperamenta i od situacije sa Partizanom, i od još ,100, faktora...

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
5.602
Ja sam za apsolutnu demokratiju: glasanje uvek bez obzira na rezultat utakmice. Svi igrači koji su igrali na listu.
Nikoga ne kažnjavati čak i ako glasa ironično ili kako god. Pravo na glas je pravo i ne treba ga poništiti time što će se reći, da, ali ne možeš za ovog...
Možete da kaznite nekoga ako krši pravila Foruma na neki način, ne ako samo glasa...
Doduše i pravila Foruma su malo ,rastegljiv, pojam...zavisi i od nečijeg temperamenta i od situacije sa Partizanom, i od još ,100, faktora...
Pa ovo i jeste najveci problem tzv. "demokratije". "Onomad" tako hiljade ljudi glasalo za provokatora na konju na predsednickim izborima. Samo cist komunizam je gori od ove sadasnje "demokratije". Kod diktature bar ne postoji iluzija da imas neko pravo glasa. Vidim ovi u Belorusiji isto "demokratski" izabrali Lukašėnka..

Izv. za off-topic. Mada je diskusija bila o glasanju, tako da i nije bas toliki off.

Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
11.929
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Zato i kazem.
ne ubacite popovica u listu
nema ironicnog glasa za njega
nema banovanja.
Manje posla za sve.
Jebiga to je ko ono “ne stavljajte dete u veš mašinu”. Valjda ne treba objašnjavati ljudima da ne treba da skrnave anketu koja postoji preko 10 godina. Ko ona idiotska priča sa fofanom...
Uostalom nisu administratori licencirani skauti da mogu bespogovorno da kažu ko je bio dobar ko je bio očajan pa da sutra bude “što ste sklonili Banjaka a ostavili Vitasa” i otkud ja znam šta. Postoje ekstremi kad neko primi glup go, odigra očajno, zasere nešto, ali valjda je lakše da se ljudi upristoje malo nego da se stalno veća ko je odigrao baš ekstremno lošu utakmicu.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
6.947
Локација
vaginamandibularia
U tom slucaju je cela anketa farsa.
Ako vec ima "mina" za koje ako glasas postoji mogucnost da budes banovan.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
6.721
Локација
Nedodjija
Pazi, do sada su podeljena dva bana zbog blacenje ankete i to nakon sto su oba clana javno napisala da su to namerno uradili.

Naravno pregledamo mi kad se zavrsi anketa ko je kako glasao, ako neki clan dva-tri puta namerno daje glas igracu koji je bio najgori, sledi upozorenje ili kazna..

U vecini slucaja kad je izoliran slucaj, nista se ne desava, tako da nema potrebe da se preteruje..