ПАРТИЗАН - Златибор 5:1, играч утакмице

ПАРТИЗАН - Златибор 5:1, играч утакмице

• Владимир Стојковић

Votes: 0 0,0%
  • Светозар Марковић

• Александар Лутовац

• Сејдуба Сума

• Саша Здјелар

• Лазар Павловић

• Total voters
    67
  • Poll closed .

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
3.051
Urošević, dva gola, svaka čast. :clap

Asano konstantan, kao i uvek, Natho tatko.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
18.147
Локација
Žrnov
Jović, Asano, Urošević. + Jojić

Morala sam Uroševiću dati glas, bio odličan u prvom, u drugom lošiji dosta, ali s obzirom na uslove za igru i na to da igra posle ove jebene korone, morala sam njemu glas nauštrb Jojića.

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
254
Natko - imperator
Šćekic - OZNA i UDBA i narodna milicija
Asano - made in Japan
Redosled korespondira dopronosu

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.180
Ova sezona bas teska za glasanje, il se ne zna ko je gori, il se ne zna ko je bolji :D

Ovaj put Jovic, Scekic i Jojic.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
7.736
Локација
Beograd
Jojić Zeka diže formu, ,,svukuda,, ga je bilo po terenu, baš je dobro centrirao, šteta što je onaj šut završio na spoljnoj strani mreže!
Nadam se da on može još bolje i brže i da će taj šut uskoro ,,proraditi,, a lopte ulaziti u mrežu kada bude još važnije!

Natho Tatko...vidi se koliko znači kada izađe iz igre...a mada nekome može da izgleda lako što on postiže golove iz penala...setimo se samo koliko puta smo mi te penale promašivali!
Mlađi ste, pa se i ne sećate našeg ,,penaldžije,, Boška Đorđevića iz sredine sedamdesetih koji je jednom bio ,,podelio,, titulu naj-strelca lige...ali pretpostavljam da ih je i on tada manje dao iz penala nego što ih je sada (ili bar do sada) dao Tatko...

Treći glas daću Joviću...načeo je i otvorio bunker, posle je sve išlo lako...neko će reći, pa lako je i njemu bilo da da gol sa pola metra od gol-linije, jeste, lako je, ali zašto neko drugi nije bio tamo a ne baš on?
E pa zato što dečkić ima osećaj za gol i fudbal!
A to je već nešto!
I to veoma bitno za jednog fudbalera napadača.