ПАРТИЗАН - Инђија 5:0, играч утакмице

ПАРТИЗАН - Инђија 5:0, играч утакмице

• Александар Поповић

Votes: 0 0,0%
  • Немања Милетић

• Урош Витас

• Денис Стојковић

• Бојан Матић

• Милан Смиљанић

• Total voters
    117
  • Poll closed .

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
2.301
Локација
JNA
Natko, njegov uticaj na igru je nemerljiv. Svaka čast Asanu na golovima, ali mnogo lepše su bile lopte, pogotovo ona lopta za 3. gol.
Asano zbog het trika.
Zdjelar zbog evrogola.

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
354
Локација
Beograd
Asano - Postigao het-trik, i iz utakmice u utakmicu igra sve bolje. Cini mi se da manje promasuje sanse nego ranije.
Zdjelar - Nisam mogao celu utakmicu da pogledam, ali ono sto sam odgledao, lepo je odigrao i krunisao odlicnim golom
Natho - Drago mi je sto se vratio u timi sto kaze Matke22, vidi se odmah kako pozitivno utice na igru.

Da moze cetvoro, stavio bih i Sadika, ako nista, zbog asistencije Asanu, vrhunski je to odradio, a delovalo je bas rutinski! A i pored toga je imao finih poteza i sansi.

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
6.984
Asano zbog goleade.
Natho zbog jer je Inijesta .
Zdjelar zbog bombe.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
6.855
Локација
Beograd
Jaguar, Alfa Romeo i Porše, sve u liku i delu našeg samuraja i njegovog večerašnjeg het-trika...ili da se izrazim ,,starovremski,, Asano je ,,nabudženi,,...ovaj...,,frizirani,, Nikica Klinčarski sadašnjeg doba... :D
Dobija glas k'o kuća!

Maestro Natho takođe dobija glas za večerašnje ,,dirigovanje partizanskim simfonijskim orkestrom,,...

...a Zdjelar stalno gađa, ali tek večeras i pogađa tu fantastičnu Ero-golčinu - koja ustvari nije nešto bitno odlučila, ali, ajde, dajem i njemu glas za sve one minute koje igra non-stop i trud koji u njima pokazuje, a nikako da dobije moj glas (do večeras : ) ...

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
438
Asano, Zdjelar, Sadik

Generalno dobra igra većine igrača, možemo biti zadovoljni.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
6.367
Zdjelar ima pracku u nogama i steta sto mu ponekad nedostaje koncetracije da cesce ima onako kvalitetne udarce narocito u Evropi. Velika je prednost za jednu ekipu da ima takve suteve sa distance...ne mora to uvek da bude gol ali takav sut uvek moze nesto dobro da donese, neki odbitak, prekid, psiholoski pritisak na protivnika.....

Asano me odusevio zavrsnicom....ne zbog tri gola nego zbog nacina na koji ih je postigao. ..smireno, tehnicki, fudbalski, samopouzdano.....i on i Sadik mi nekako deluju mnogo vispreniji u tehnickim detaljima nego ranije.

Saša Aleks

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
915
Локација
Brèko, BIH
Hitri, ne brzi Asano naravno ,zalaganje,profesionalizam,na visokom nivou.A evo dokaza supcima iz cigosport da moze da bude i gol igrac.Od njega ocekujem jos bolji ucinak u Ligi Evrope ako bog da prodjemo Letonce i dobijemo nekog protivnika koji nece igrati kao sto igra vecina timova ding dong bunker lige.

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
1.594
Локација
U pizdi materini
Asano ipak je trica trica zatim Natho pa Zdjelar i da pohvalim jednom Ivanovića valjda ga je primetio neki skaut...

Imam pitanje u vezi bodovanja da li svi dobijaju po bod ili drugačije ?

Meni je logično da ide 3,2,1 bodovanje nema mi logike da dam isti broj bodova Asanu i Zdjelaru a sviđa mi se ideja da više igrača dobije bodove za prikazanu igru.