• Dušan Filipović - Makarije - Idio hroma (1979 - 2019)

ПАРТИЗАН - Манчестер Јунајтед 0:1, играч утакмице

ПАРТИЗАН - Манчестер Јунајтед 0:1, играч утакмице

• Владимир Стојковић

Votes: 0 0,0%
  • Зоран Тошић

• Филип Стевановић

• Лазар Павловић

• Ђорђе Ивановић

• Total voters
    153
  • Poll closed .
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
276
Локација
Beograd
Poserem se na svakog ko ne izabere Kalabu.

Čista desetka, sve je zatvorio, osim jednog nepreciznog pasa u drugom poluvremenu nije pogrešio.

Ko god je pisao da mu je slabo srce, nek se ponapase muda. Lav.

pfc__

Početnik
Учлањен(а)
20.09.2019
Порука
23
Локација
Dijaspora voli Partizana
Tesko je izdvojiti nekoga veceras..

Ludi Sadik? Dribler Suma? Borbeni Zdjelar? Stijene Pavlovic i Ostojic? Tatko?

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
2.207
Birben tim, tehnicki spreman, takticki spreman ali jalov, niko ne zna da ga mune.
Moj glas Zdjelaru.

Batigol

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
152
Uz postovanje za svacije misljenje, slozio bih se sa dosadasnjim rezultatima ankete. Sadika i Sumu zajedno sa celim timom je samo sreca (ne znam kako drugacije to da nazovem) delila od upisa u one stranice u boji u istorijskim knjigama. Ako posmatramo golove ofanzivnih igraca kao vrhunac odlicne igre.

Ako ne budemo mnogo impresionirani Old Trafordom i cinjenicom da igramo na njemu, ovaj tim ima sanse za cudo, u to sam ubedjen. Ali ne ono "u fudbalu je sve moguce" nego zaista mozemo.

Djuradj89

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
110
Локација
Kraljevo
Po meni Asano odigrao najbolje. I u odbrani i u napadu. Urosevic je dobar, jer mu ovaj stalno pomaze defanzivno. Miletic izgleda lose i uvek prave visak po desnoj strani, zato sto se Tosic vrati svaki drugi, treci napad, a i kad se vrati, ne trudi se previse u odbrani za razliku od Asana. Nadam se da ce Lazar kad se oporavi da zatvara mnogo bolje tu desnu stranu, jer sa Tosicem duva promaja. Sto se tice ostalih igraca, Zdjelar mislim da je drugi najbolji igrac sinoc. Borben, jurio svaku loptu, uzeo 4, presekao 2, pas 82% napred, 5 odlicnih dijagonalnih pasova za promenu strane, imao onaj jedan pametan faul kad je dobio zuti i sprecio kontru 3 na 2, posle naseg prekida. Inace sve bolje igre. Duplo je bolji nego kad je dosao.

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
215
Локација
Novi Sad
Svi momci stvarno sjajni,ali eto glas dajem Sumi najvise zbog onog laznjaka,gde je ponistio 80 miliona Megvajera.

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.014
Sadik, borben, jak, ali i dalje ima onaj jedan mali, milimetarski potez više koji ga deli od rasnog strelca. Svakako je bio najbliži postizanju gola, njemu moj glas.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
1.617
Сума за онај дриблинг када су 80 милиона(преценењи играч Манчестера) пали како покошени на терену и за шут после дриблинга штета што није ушло у гол.

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.329
Локација
Winterfell
Suma. Ima tu mangupsku loptu, kao i Natko, sinoc je bas bio motor ekipe.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
6.036
Локација
Beograd
Dvoumio sam se između Sadikove stative i Suminog driblinga...što jes, jes, zveknuta stativa je ono gde smo bili najbliže golu, ali ima neke draži i u tome kad igrač Partizana šalje po burek najskupljeg defanzivca ikada... :D

Morao sam danas da odgledam snimak cele utakmice, da mi savest bude mirna...

I, na kraju krajeva, ipak, domaćinski je ponuditi gostu nešto od naših specijaliteta - tako da ovoga puta burek pobeđuje stativu, i moj glas ide Sumi, a nek Partizan pobedi u Mančesteru, kad već sinoć nije pobedio u Beogradu, pa ćemo onda posle lako za glasanje...

Ovo je bio jedan težak dan za mene...Partizan je zaista imao mogućnosti da pobedi...ali...nije...

In_hero!

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
189
Suma.
Od zonglera do igraca koji cepa protiv Mancestrera, baca ih na dupe.
Moramo da ga zadrzimo, nikako da ode bez love.

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
215
Локација
Novi Sad
Bojim se da ako Suma ne produzi ugovor,da nece ni igrati drugi deo sezone,nesto slicno kao sa Zivkovicem.