• Dušan Filipović - Makarije - Idio hroma (1979 - 2019)

ПАРТИЗАН - Мачва 2:0, играч утакмице

ПАРТИЗАН - Мачва 2:0, играч утакмице

• Немања Милетић

Votes: 0 0,0%
  • Страхиња Павловић

• Умар Садик

• Ђорђе Ивановић

• Лазар Павловић

• Никола Лакчевић

• Total voters
    70
  • Poll closed .
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
1.061
Локација
Српска Бачка
Повратак у Линг Лонг реалност и лагана победа вољеног нам тима.

Можете гласати за најбољег појединца на данашњем мечу.

Marko98

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
145
Локација
Novi Sad
Dobra partija,utakmica drzana pod kontrolom svih 90 minuta,rutinski.
Glas Urosevicu hteo sam da mu dam glas i protiv Az,ali nije bilo glasanja.Natho doktorski.

Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
979
Локација
Академија
@Marko98 било је гласање после утакмице против АЗ Алкмара. Резултате погледај овде.
Буде гласање после сваке утакмице.
Иначе, глас сам дао Асану. Много је опаснији по противничке голове у последње време. Само нека настави тако.

StrikeFront

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
2.572
Glas Asanu... docekali smo i da daje golove... borba, trud, gol... imao je jos neke sanse ali bice on i bolji sto se tice golova, ne sumnjam.

A i nagrada za ono u Hagu sto mu tada nisam dao glas jer nisam ni glasao od muke.

Zalosna Sova

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
602
Локација
underground
Glas Stojkovicu nasem verovatno najboljem golmanu,uz Kralja, jos od vremena Curkovica.Odlicnih par odbrana u prvom poluvremenu,koje su sprecile da utakmica ode mozda u nepovoljnom smeru,smirenost posle lose utakmice u Hagu a i kao podrska za sve cime je bio izlozen ovih dana.

Deki

Grobar
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
927
Локација
Beograd
Neko je i ranije napisao da nije bilo glasanja. Ni ja ne vidim te teme. Ovo sam sad usao jer je prikazao da je poslednji post tu. Inace kad udjem na FK nema anketa koliko god da gledam unazad.

Ima li neko resenje?

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
5.806
Локација
Beograd
Asano golgeterski ,,proradio,,...
Stojković apsolutno siguran i pouzdan, ako sam dobro video, čak je i onu traku (suvišan ,,modni detalj,,) oko glave skinuo...

Al' nekako sam naumio da dam glas Uroševiću...retko dajem glasove momcima iz odbrane, a on je danas bio i u odbrani i u napadu, a dade i taj drugi gol da ne strepimo do kraja šta će biti.

Da, da ne strepimo, Mačva ipak nije AZ pa da je u stanju da na kraju utakmice ,,doda gas,, i da nas stigne...pa ma koliko da se ponekad zaista ispostavi da je tih jebenih 2:0 najgori rezultat u fudbalu... :icon-rolleyes: