ПАРТИЗАН - Младост 4:0, играч утакмице

ПАРТИЗАН - Младост 4:0, играч утакмице

• Филип Стевановић

Votes: 0 0,0%
  • Филип Холендер

• Лазар Павловић

• Total voters
    66
  • Poll closed .
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
2.013
Локација
Српска Бачка
Завршавамо ову полусезону одличним низом од 7 узастопних победа у лиги што је, наравно за сваку похвалу. Надамо се да ће се тај победнички низ наставити и у идућој календарској години.
Парни Ваљак нека меље!

Можете гласати, господо Гробари.

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.017
Локација
Brèko, BIH
Japancu i zbog Spartaka, Milanovca u Kupu, Vozdovca i sad zbog odlicne realizacije i otvaranja protivnika. Prethodnu utakmicu sam glas dao Scekicu, ovoga puta Asano. Da ne govorim o njegovom doprinosu u drugim segmentima igre.Takodje sve pohvale i za Sejdubu.

Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
301
Локација
beograd
Sumi glas iako je i takuma imao vrhunsku utakmicu. Nadam se da ih gledamo i na prolece.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
7.434
Локација
Beograd
Гледао сам преко Арене 1 онај ,,комбиновани,, пренос, па немам објективан утисак о играчима, јер су тамо наш Клуб третирали као да је исто, или чак и мање битан од оних које прати 100 пута мање људи, тако да су нас ,,укључивали,, тек понекад...
Ипак пошто је принцип демократије такав да можеш да гласаш и смислено и бесмислено и како год, дај да искористим то своје ,,бирачко,, право док не одемо сви скупа на ,,зимску паузу,,...

1. Први мој глас добија Самурај, није да он нема технику, него...нешто има, а нешто и нема, али толико се човек труди и ради да је кад-тад то морало да дође на ,,наплату,, - увек је био користан, али изгледа да је ушао и у голгетерску форму...
Ако некоме неће бити тешке ноге после припрема - то ће ОПЕТ бити он.
Знате шта, можда не би било лоше да и у Земунелу запослимо неког кувара из Јапана, па да и остали једу искључиво само потпуно исту храну к'о Асано - можда је у томе тајна његове физичке и психичке спреме и одлучности?! Риба, пиринач, поврће? Морске алге?
Или има нешто и до менталитета... :icon-rolleyes:

2. Ево да наградим својим гласом и најкритикованијег на Форуму, Лазара Марковића, он као и недавно, опет човек уђе, покаже, реализује, хвала лепо довиђења пријатно.
Нажалост, толико пута нам је фалио на терену у неким најбитнијим утакмицама (без обзира да ли је био повређен, болестан или на терену али без учинка), да смо изгубили поверење да ће икад поново бити ту када је ,,густо,, - мада, у животу и фудбалу се никад не зна...
Никад се не зна шта доноси ноћ а шта зора рађа, али ја имам утисак да смо ми ,,дрим тим,, измена за тих неких пола сата до краја утакмице!
Уђе Сума на пола сата - покида, уђе Натхо на пола сата - покида, уђе Маркец на пола сата - одмах да гол!
Ја се нешто мислим да ми само нађемо неке за ових првих 60 минута утакмице да пораде штогод док не дође до ,,тајминга,, да убацимо ове полусатне ,,умјетнике,, и има игра да нам буде тип-топ.
Е само још да нађемо негде те неке фудбалере од по 60 минута употребне вредности... :icon-rolleyes:

3. Трећи глас сам хтео да дам ,,малом,, Јовићу као ,,педагошку меру,, похвале младом играчу и да му то буде подстрек за даље напредовање, али...не могу сви да стану на ,,листу,, тако да њега нема тамо, али...нема везе, дај да бар ,,попричамо,, о њему...
Зна ли неко нешто више? Коју позицију најбоље игра, има ли склоности ка ,,поливалентности,, или не, које су му врлине, мане?
У оних пар потеза са лоптом (нпр. када је почео да ,,муља,, ривала по њиховом десном боку) изгледао је као да је ,,зајебан к'о кратко ћебе,,!
Енергичан, одлучан, жељан, пробојан!
Али...то је само утисак од пар контаката са лоптом, ни мање ни више од тога...многи су тако изгледали па су после и нешто постали...или...или их скоро нигде после није ни било...
И фудбал и каријера и живот знају да буду такви.
Зајебани... :icon-rolleyes: