ПАРТИЗАН НИС-Мега Бемакс 102:88,играч утакмице

• Зачетник теме Dzo
  • Датум покретања

ПАРТИЗАН НИС-Мега Бемакс 102:88,играч утакмице

• Кори Волден

Votes: 0 0,0%
  • Новица Величковић

• Никола Јанковић

• Total voters
    89
  • Poll closed .

Dzo

Početnik
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
43
Локација
013
Можете гласати за најбољег играча вечерашње утакмице

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
367
Локација
Banja Luka
Brajan Angola,top pojacanje,vidi se iz aviona da u malom prstu ima košarku.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
2.325
I kako ja sad da biram, da bacam kockicu za jamb? :D

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
2.961
Mnogo raspolozenih...Gorda se vraca na pravi nacin, Mozli nastavlja da caruje (cak i dvocifren bio), Pejdzara razbija sa trojkama a MekKadu pod obrucem, Jare konstantan... ipak moj glas ide kolumbijskom Angoli.

Angola (16 poena, za dva 1/3, za tri 2/4, bacanja fantasticnih 8/8 + 6 skokova)

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
104
Angola,polako ulazi u ritam.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
6.298
Локација
Beograd
Bliži nam se ono najvažnije i najteže, rasplet cele sezone...ali ko god da nama ,,izađe na crtu,, - neće mu biti lako...
Spolja mogu da pogode i Jare, i Gorda, i Pejdž, i Volden, i Angola-Kolumbija...ali, hoće li se protivnici usuditi da zato puste Trifu, Birču, Zagora, pa i Jankera da šutnu oni...?
A u reketu su Mozli i danas dobri Mekadu, dok su Raša i Novica... tu negde, između spolja i unutra...

I gledam u celoj utakmici večeras, nama kad izađe neko, ovaj što uđe, ili ne spušta ritam, ili ga još i podigne! Davimo protivnika k'o zmija žabu ceo meč...može da ne uspe potez, akcija ili šut, ali ,,spuštanja,, nema...

Ipak za najviše domete, biće nam potrebno da ,,prorade,, svi u dovoljnoj meri, znamo da će neki ,,povući,, ali možda nam baš zatreba i tih nečijih 6, 8, ili 10-11 poena za pobedu ili trofej...

Raduje zato da su skoro svi večeras ,,povukli,, - Trifa je zakucavanjem za ,,stotku,, pokazao da nije samo nežni klinac, Angola-Kolumbija da slobodna bacanja mogu da se daju bez problema, ali moj glas kao podsticaj za mečeve koji nam slede ide - Mekaduu - ima on dosta potencijala da protivnika bez mnogo muke puni koševima iz reketa - a nije zgoreg imati jednog takvog u timu...

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
2.325
Jbg, stvarno ne znam. Sinoć je samo Džon Vejn falio za kompletan revolveraški obračun. :D

Imamo 6 dvocifrenih, Angola sjajan, Pejdž takođe. Raduje povratak Gorde, McAdoo pokidao... teško.

Moj glas za Gordu ipak. Vraća se iz povrede, 16 poena, 6 asistencija. Glas njemu, ali su i mnogi drugi zaslužili. :clap