• Dušan Filipović - Makarije - Idio hroma (1979 - 2019)

ПАРТИЗАН - Напредак 2:3, играч утакмице

ПАРТИЗАН - Напредак 2:3, играч утакмице

• Владимир Стојковић

Votes: 0 0,0%
  • Страхиња Павловић

• Слободан Урошевић

• Саша Здјелар

• Зоран Тошић

• Александар Лутовац

• Total voters
    36
  • Poll closed .
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
484
Локација
Beograd/Niš
Stojković, nastavio je sa odličnim partijama. Želim da mu se zahvalimo što pre, da nam ne ostane u ružnom sećanju sa sve ružnom prošlošću.
Katastrofa od odbrane.

Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
1.165
Локација
Српска Бачка
Ова гласања нису место за спрдњу и давање гласова најгорем играчу, као што и сам назив говори, ово је гласање за најбољег играча утакмице.

Уколико немаш никога да похвалиш, замолио бих те и да се уздржиш и од опструкције гласања.
Не само тебе, наравно, све, тај тренд је почео од утакмице са АЗ-ом, чини ми се.

Хвала.

Zalad

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
206
Локација
Beograd
Садик...због карактеристично доброг кретања по којем је препознатљив. Током читаве утакмице. Промашене прилике и зицере ћемо, овом приликом, занемарити.

Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
484
Локација
Beograd/Niš
Ова гласања нису место за спрдњу и давање гласова најгорем играчу, као што и сам назив говори, ово је гласање за најбољег играча утакмице.

Уколико немаш никога да похвалиш, замолио бих те и да се уздржиш и од опструкције гласања.
Не само тебе, наравно, све, тај тренд је почео од утакмице са АЗ-ом, чини ми се.

Хвала.
U pravu si. Momenat besa. Suma, zbog dva gola.

Al_Bundy

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
566
Локација
Prijedor
Suma, šteta što nije dao i onaj treći. Elem ja nisam znao za pravilo da ako je strijelac bliži golu od golmana, da mora da bude dalje golu od DVA protivnička igrača, izgleda da ni sudija nije znao.

PFC_SO

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
986
Глас Милетићу за асистенцију по цену повреде, а и сва три гола примисмо без њега на терену.