ПАРТИЗАН - Напредак 3:0, играч утакмице

ПАРТИЗАН - Напредак 3:0, играч утакмице

• Владимир Стојковић

Votes: 0 0,0%
  • Светозар Марковић

• Александар Шћекић

• Саша Здјелар

• Жан Кристоф Бајбек

• Total voters
    57
  • Poll closed .

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.320
Локација
Beograd/Niš
Jović - bravo za agilnost i trčanje bez lopte
Holender- bravo za kontinuitet
Miljkon - pozadi sve pokrio

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
18.199
Локација
Žrnov
Jović, Holender, Natho - zbog kompletnog utiska.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
7.814
Локација
Beograd
Neke tamo davne 1977./8.-e, prošlog veka, jurili smo titulu (a na kraju je i ,,stigli,,), a u timu je bio jedan fini momak u navali, prezivao se Jović, i kada god bi dao gol, publika je skandirala: ,,Ajde Jovo nanovo,,...i...
I ako se već tog Jovića sad retko ko seća, daj da nam se ostvari da i ovaj sadašnji Jović uzme neku titulu, ali i da ostavi trag u Partizanu koji će se dugo pamtiti...zasad, čestitke za prvi gol i, naravno: AJDE JOVO NANOVO! Mali, samo napred, nemoj da staješ, gazi 1 na 1, i evo ti večeras moj glas br. 1.

Holender je naš brzi fudbaler, ali se tako zove i neki deo za nešto...ja ne znam baš tačno za šta, ali...zna se da je Partizanov Holender nezaobilazni deo ovog tima, pouzdani igrač koji je poboljšao realizaciju, bitan ,,šraf,, ovog (na pripremama dobro ,,podmazanog,,) Parnog Valjka - što je pokazao i danas!
Hole, samo sipaj! Moj glas br.2.

Natho, pravi centralni vezista, lagano vuče poteze po terenu k'o šahovski velemajstor po crno-beloj tabli. Moj glas br. 3.

Ostade mi ljubimac Suma bez mog glasa večeras, ali drago mi je da su ga neke kolege na Forumu ipak ,,častile,, primetivši da je sa lakoćom uspešno ,,probušio,, odbranu rivala, a zatim i asistirao...
A lepo je i što je Markec uspešno iskoristio mladoženjinu asistenciju! :D

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
6.893

(Занимљив угао из ког су снимани голови али не би било лоше да се снима из још једног угла у тв фазону)