ПАРТИЗАН - Пролетер 3:1, играч утакмице

ПАРТИЗАН - Пролетер 3:1, играч утакмице

• Александар Поповић

Votes: 0 0,0%
  • Маки Бањак

• Слободан Урошевић

• Филип Стевановић

• Филип Холендер

• Total voters
    50
  • Poll closed .

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
18.192
Локација
Žrnov
ASANO, zbog ovog trka na kraju. Igra dečko dupli pas sam sa sobom :)
Jojić, i pored par gluposti, dosta dobar.
Šćeka standardan

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
7.807
Локација
Beograd
Асано! :respect :respect :respect
Хтео сам да му дам глас због тога што му је судија поништио регуларан гол и још му дао жути картон, па онда зато што му није свиран очигледан фаул ту негде око линије казненог простора...али је Аса Јагуар све надокнатио оним гепардовским трком за последњи гол Партизана на овој утакмици...
Брате Јагуаре, хвала за све што си радио за нас и Партизан током боравка у Београду...нека те срећа и успех прате где год да одеш!

Натхо је велемајстор и наши ,,бонуси,, могу још увек само да уче од њега...

Трећи глас ми је стварно велика недоумица...хтео сам да подржим брата Макија, али његов губитак лопте из видног поља који је после омогућио Свети да нам ,,збибери,, аутогол...ипак је минус за једног штопера...
Тако да...ајде, дајем га Шћекићу за велики посао који обавља целе сезоне, а не само на данашњој утакмици...

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
409
Asano je dobio moj glas, najlepši potezi, zalaganje, bio je jednostavno najbolji.

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
258
Snežni leopard i tatko
Ostali- linglong prosek
Ako prodamo ovog leta sve što najavljujemo sledece sezone gledaćemo jučerašnjih prvih sat vremena celu sezonu pa ko izdrži

CH3COOH

Početnik
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
5
Локација
Novi Sad
takuma stavio tačku na ovu sezonu, definitivno igrač sezone kod nas.. glavni konkurent za igrača sezone u ligi
japan tiger !