ПАРТИЗАН - РФС 1:0, играч утакмице

ПАРТИЗАН - РФС 1:0, играч утакмице

• Немања Милетић

Votes: 0 0,0%
  • Милан Смиљанић

• Денис Стојковић

• Total voters
    101
  • Poll closed .
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
425
Локација
Beograd
Banjak objektivno sjajan. Asano je isto bio jako dobar ali nije nikome lako da se rve sa ovim džinovima.
Pozdrav svima koji su mislili da će visina biti problem.

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
6.986
Banjak predobra partija danas.
Donosio mirnoću iz zadnje linije.
Asano pretrčao Boga oca danas.
Natho zbog surove egzekucije penala.
Golman u jednu on u drugu stranu.

boris76

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
162
Kad daš glas Asanu i šta ćemo sad? Bez obzira na učinak, volim pristup kakav Japanac ima.

U paru Šćekić/Zdjelar bolji ovaj put Crnogorac bio, Sadik uobičajeno, ostali prosjek. Banjak, ajde OK.

Ajmo dalje...

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
438
1. Asano - najagilniji, najkonstantniji i najkonkretniji danas
2. Natho - Imao par odlicnih dodavanja + penal
3. Zdjelar - Pozadi odigrao dobro, napred menjao strane odlicno

Banjak dobar isto, lomio sam se izmedju Sase i njega.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
6.855
Локација
Beograd
Asano preorao teren uzduž i popreko, pomagao u defanzivi, ulazio u šanse, šutirao...i nije ni asistirao ni postigao gol...a Stevanović bio (i ostao) jedan od najlošijih večeras i onda ,,napuca,, onoga u ruku i iznudi penal, i, eto šta vam je fudbal, cela utakmica nekad stane u jedan potez, i, šta da se sad kaže, ko je više doprineo pobedi, Asano ili Fića?

Natho siguran izvođač penala, da nije tako, pitanje je kad bismo i ko bi uopšte dao taj jedan jedini i večeras sudbonosni gol...

Banjak večeras imao zaista solidnu partiju, po toj mirnoći ,,kuliranju,, (hladnokrvnosti) u ,,vrelim,, situacijama i po želji da (se) igra, podsetio me je na Vladu Čapljića, večerašnjeg gosta RTS-a...

Fića će malo da sačeka na moj glas, a ova ostala trojica igrača dobijaju svako po jedan... O Vladi Čapljiću još i ovo:

Ja sam ceo dan danas pod utiskom toga da sam ga danas gledao i slušao 2 sata na onom snimku što sam postavio na PFC nostalgiju, i nekog njegovog (ali i mog) sećanja na Mancea, Čavu, i fudbal tih vremena...tako da nije čudo da mi se od Banjaka noćas pomalo ,,priviđao,, Čapljić, a tek kad sam ovog drugog video i u studiu RTS-a...bio je to neki osećaj da je ovaj dan zaista poseban...uz to neko žestoko podsećanje na prošlost, ali i uz ovu našu sadašnjost, ovako ili onako, ali eto - pobedio je večeras naš Partizan - u svojoj tristotoj ,,Evro,, utakmici...

Od sudbine za noćas zaista ne smemo ništa drugo da potražimo...

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
6.855
Локација
Beograd
No Suma, no party, čak i ako ,,žongler,, ne rezultira golom...jer, ako je nekome do fudbala, za to su ipak potrebni igrači koji znaju nešto i da urade sa tom loptom...
A ako je nekome do ,,igre na rezultat,, e onda nek pita Ćurčića kako se upisuje ta škola...

Fudbal je jedno, a ,,igrati na rezultat,, u srpskom smislu je nešto sasvim drugo - ona prava ,,igra na rezultat,, je ono što igra Bajern - izađeš i pobediš svakoga ispred sebe, pa ako možeš da im daš i 8 komada, daš im - e to je po meni jedina ispravna ,,igra na rezultat,,! Osam komada.

alboy75

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
956
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Asano
Banjak
Sadik
Igras na rezultat tako sto igras u oba smera, ozbiljno svaki minut, svaku utakmicu... a ne samo ponekad i to samo u jednom smeru, pa i to jedva prosecno...

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
314
Asano i Urošević bi mogli da zamene mesta. Mislim da to uopšte ne bi izgledalo loše. Urošević da igra ispred i zatvori protivničkog desnog beka, a Asano da ostane iza i vrši pritisak na ofanzivnom desnom veznom. Plus Asano bi dobio više prostora po levoj strani da iz defanzive iznosi loptu.

Leva strana nam je najbolji deo tima. Zbog toga glas Asanu, šteta što onaj njegov šut iz prvog dela prvog poluvremena nije ušao.

Sve u svemu, jako zrela partija Partizana. Protivnik nam nije stvorio niti jednu šansu. Primetno je bilo koliko smo dobri u presingu posle postignutog gola. Šteta što nismo videli Denisa Stojkovića barem koji minut više, mislim da će on odlično iskorištavati Sadikova proigravanja u budućnosti, a čini mi se da ima najbolju završnicu od svih naših ofanzivnih veznih igrača.

Odlična utakmica Partizana, pobeda protiv protivnika o kome sutra više niko neće pričati, a da smo izgubili desili bi se ozbiljni potresi u klubu.