ПАРТИЗАН - Радник 2:1, играч утакмице

ПАРТИЗАН - Радник 2:1, играч утакмице

• Филип Кљајић

Votes: 0 0,0%
  • Игор Вујачић

• Слободан Урошевић

• Бибрас Натхо

• Лазар Павловић

• Филип Стевановић

• Милан Смиљанић

• Total voters
    76
  • Poll closed .
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
1.318
Локација
Српска Бачка
Изборили смо још једну победу у блату ЛЛСЛ.
Сада играчи и стручни штаб могу да иду на заслужени одмор, па да се на пролеће вратимо још јачи!

Можете гласати за најбољег на данашњој утакмици.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
3.049
Ali bukvalno u blatu...

Izmedju strelaca Sume i Asana izabrao sam ovog drugog kao nagradu za sve bolji golgeterski ucinak, lepa realizacija za 0:2 i za lakse disanje zbog rezultata...

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
6.429
Локација
Beograd
Glasanje je ovde u stilu fer i demokratskih izbora - ne možeš unapred da vidiš ko je koliko glasova dobio pa da se tako ,,povedeš,, mišljenjem većine (ili manjine, ako si ,,kontraš,,)...

Takođe, opšte je poznato da je meni Suma fudbalski ljubimac u ovom timu Partizana, ali i to da mu dajem glas samo onda kada mislim da ga je zaslužio - a ne zato što mi je fudbalski ljubimac...
I obično se moje mišljenje o tom glasu za Sumu (ali i za većinu drugih pojedinaca za koje sam ,,glasovao,,) ,,poklopi,, i sa mišljenjem većine onih koji glasaju, tako da je Žongler Gvinejac trenutno sasvim zasluženo i po mišljenju većine ,,forumaša,, (a ne samo mojem) na vrhu naše liste za najboljeg...

Dakle, Maestro Suma, hvala ti za golove i asistencije, ali, što se mene tiče, i za to što si mi pružio da imam šta i koga da pažljivo pratim na terenu, jer nikad nisam siguran na koju ćeš stranu da kreneš, niti šta ćeš da uradiš sa loptom - na sreću Partizana, to teško mogu da ,,provale,, i protivnici koji stoje ispred tebe...

A glas ćeš danas od mene dobiti jer si i po onoj oranici od terena, i pored odbrane koja te juri, uspevao i da iskontrolišeš loptu kad si u 16m, i da budeš najveća opasnost za Surduličane, i da ih prvi ,,otključaš,, tim svojim golom...
Posle je sve ipak bilo nešto lakše...

I opet: kad izađe Suma iz igre, da li je Partizan opasniji ili ne...?

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
270
Локација
Novi Sad
Dvoumljenje izmedju Sume i Zdjelara,na kraju sam se ipak odlucio za Zdjelara.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
1.638
Japanac nesto bolji od ostalih.