ПАРТИЗАН - Радник 3:0, играч утакмице

ПАРТИЗАН - Радник 3:0, играч утакмице

• Владимир Стојковић

Votes: 0 0,0%
  • Немања Милетић

• Бојан Остојић

• Слободан Урошевић

• Александар Шћекић

• Сејдуба Сума

• Такума Асано

• Умар Садик

• Лазар Павловић

• Бојан Матић

• Total voters
    99
  • Poll closed .

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
256
Локација
Novi Sad
Dvoumio sam se izmedju Tosica i Natha.I onda slobodnjak Natha 80' minutu presudio.Raduju golovi iz slobodnjaka,a mislim da su ovo prvi golovi iz slobodnog udarca ove sezone.Ili ih se ja barem ne secam...

Thomas

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
39
Локација
Bg
Nedostajali su nam Tošketovi golovi iz slobodnjaka. Uz solidnu igru u polju glas podrške za povratak u formu. Bibars rutinski.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
2.912
Bibras Natho. Dva gola. Penaltik, uvek rutinski i sigurno... Slobodnjak, prelep let lopte...

Tosic posle njega najbolji uz takodje fantastican pogodak. Napokon i on pogodi taj slobodnjak. Bravo.

MAK

Početnik
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
175
Tatku zutu traku na ruku sto pre!!!

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
5.590
Nisam gledao kako ste glasali a dao sam glas Tosicu jer mi se cini da ce i on biti od vece koristi ekipi u ovom dijelu sezone. A Natho je tatko svakako. Ako sam dobro razumio Radulovica danas, rekao je da mu je pravo ime Bibas, bez R.

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.527
Помислим у једном тренутку, док је још утакмица трајала, да гласам за Шћекића (зато што човек бије, онако са мераком, у свакој могућој прилици), али је Бибрасова друга голчина пресудила.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
6.174
Локација
Beograd
Čovek bio Bibras kada je došao, a tokom zimskih priprema komentator naših utakmica je rekao da je Tatko rekao da je ustvari Birbas...a sad čitam i još po koju varijantu njegovog imena...
A tek da pređemo na njegovo prezime, to bi potrajalo da nabrojimo sve varijante koje su se dosad pojavile...

Da ,,skratim priču,, - glas za ,,Tatka,, Nat(k)h(k)a - razmišlj'o između Tošketa i njega, al' kad već pričamo o njemu - evo mu i glas...

nasa stvar

Grobar
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
260
Локација
JNA
Za Tatka glas, hteo sam za Tošića ali sačekaću naredne mečeve i gledati sa kojom energijom igra.Čudno je da posle 2 sezone, juče odigra najbolju utakmicu, 6 meseci pred kraj ugovora.