ПАРТИЗАН - Раднички 1:0, играч утакмице

ПАРТИЗАН - Раднички 1:0, играч утакмице

• Владимир Стојковић

Votes: 0 0,0%
  • Немања Милетић

• Александар Шћекић

• Бибрас Натхо

• Умар Садик

• Бојан Матић

• Лазар Марковић

• Total voters
    43
  • Poll closed .
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
1.486
Локација
Српска Бачка
Још једно веома бледо издање Партизана у низу овог пролећа, без обзира на то што смо однели победу.
Евидентно је да је у екипи нешто труло и да би се требало мењати.

Можете гласати за најбољег данас.

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
270
Локација
Novi Sad
Sadika nema nigde,Asana takodje,Stevanovic neodlucan da krene sam napred ponekad al to je verovatno zbog godina.Da nije bilo Pavlovica da prenese loptu mi je ne bi preneli na polovinu Radnickog.Scekic ne sme da pogleda u napred,svaki njegov pas je usporio igru i vratio nas 3 koraka u nazad.Markovic malo povezao redove ulaskom.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
6.611
Локација
Beograd
Ne mogu da imam krupan kadar ili usporeni snimak, kao vi koji ste gledali na TV, ali na JNA ima tako bitnih detalja koji verovatno ne ulazi svi u TV prenos...
Recimo kako Ostoja viče na veziste gde da stanu i šta da rade (jer oni očigledno to ne znaju i ne mogu)...
Pa onda kako ja vičem Zdjelaru šta treba da radi, a on čovek, vidim da me čuje i da bi želeo bolje, ali...i pitam se da li je moguće da toliko igra taj fudbal i trenira ga, i ima tog Savu za trenera, i opet ja moram da mu kažem ono što ne vide ni on, ni Sava, ili i ako vide, onda ne umeju da donose odluke da to i rade onako kako treba da se radi?! I tako godinama?!
Jebiga brate, nema Sume, nema Natha MORA neko da loptu što pre pošalje napred...Ne može ovaj, ne može onaj, taj se sakrio, onog nema, ovaj ne ume, neko ne zna...a neko čeka...Pa nemoj bar da čekaš, majku mu!
Daj bre brate brže to...
Eh...

Ostoji i Kalabi neću dati glas jer mu to dođe normalno da Partizan pozadi ,,drži nulu,, u Njiva ligi...
Zdjelaru neću dati glas iako se maksimalno trudi, jer mogao bi sa loptom da bude i u nešto boljim odnosima za tolike godine karijere...
Đole je dao pobedonosni gol, imao prodore, ali čovek je jednostavno ,,projektovan,, i ,,viđen,, da bude u nekom manjem klubu ili nižem rangu...kako je i zašto Partizan za njega nekome dao 500 000 evra, to ni njemu samom sigurno nikad neće biti jasno..
Ne mogu da se setim da li sam video goreg igrača Partizana u derbiju od Markeca, ali kad uđe u igru, odmah vidiš razliku u klasi, u odnosu na recimo Đoleta, Đole se ubi da nešto uradi, ali u 90% slučajeva to i upropasti, a Markec sa 3 pipanja lopte već dođe do 16m protivnika bez da se oznojio...na derbiju očajan, danas ipak povezao igru...

Ali moj glas ide Japancu Asanu, bez uvrede, ali nekada se za takve neumorne igrače govorilo, ovaj ima motor u dupetu - e pa Asano je tip igrača koji ima bar DVA takva motora!
Igrao je krilo, beka, vezistu, šutnuo na gol, nabacio, dodavao, bio pozadi, napred, na sredini, levo i desno...

Šteta što ne zna još malo više fudbala, i šteta što mi ne znamo na kojoj poziciji bi nam bio korisniji - na krilu je ,,polumrtav,, a u sredini odjednom ,,oživi,,...ali...opet se vraćamo na pitanje SELEKTOVANJA tima!

Bekove ili nemamo dovoljno ili slabo centriraju! Onaj što zna da centrira, skoro nikad ne igra!

Zadnji vezni stravično usporavaju igru. Prednji vezni stravično loše igraju defanzivu. Ima igrača koji su kao najbolji ,,iza špica,, ali to ili skoro nikad ne igraju, ili nam to ničemu ne služi...
Špic ili loše igra glavom, ili dobro igra glavom, al ne dobije ni 1 centaršut na tu glavu, krila ne probijaju, ne centriraju...

Kad pogledam Teleoptik, svaki koji zna ima ,,metar i žilet,, visine, a ni jednog rmpaliju tamo nemamo...

A jbg, u drugim timovima, ako neko i ne zna puno kad igra protiv nas, onda se bar trudi da bude jak, brz, oštar, grub, bezobrazan...

A mi na to nemamo odgovor...