ПАРТИЗАН - Рад 3:0, играч утакмице

ПАРТИЗАН - Рад 3:0, играч утакмице

• Александар Поповић

Votes: 0 0,0%
  • Урош Витас

• Бојан Матић

• Александар Шћекић

• Никола Чолић

• Total voters
    75
  • Poll closed .

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
314
Kako je dobro vidjeti te opet!

Sve tako slično kao do sada ali opet tako različito. Postava igre u poredjenju sa Savinim mandatom izgleda kao da je pravi fudbalski trener izanalizirao prednosti i mane Partizana i postavio igru gde svaki igrač u sistem izgleda mnogo bolje. Dva zadnja vezna, dva ofanzivna vezna, dva napadača, i konstantan višak igrača iz ofanzivne postavke, a ne pokušaji da se prodorima defanzivaca ostvari višak napred. Odbrana postavljena plitko sa stoperima u paru, nije bilo previsokog presinga i visoke zonske odbrane. Tako smo lako sprečili svaki pokušaj kontre i centralni defanzivci nisu ostavljani jedan na jedan u odbrani, i nije bilo ganjanja protivničkih igrača, kao do sada.

Marković je danas izgledao kao nekada Danko Lazović iz perioda saradnje sa Škuletićem.

Jedini minus ide na relativno slabu realizaciju, ali opet toliko je bilo dobrih prilika, i ta realizacija mora jednom doći. Sve u svemu odličan Partizan danas.

Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
417
Локација
Beograd
Asano - svuda ga ima, najbolji igrač tima, svega mi
Fića - lep gol, konkretniji. Dao mu je odgovornost Stanoje, što mi se sviđa. Brinuo sam se o tim krilnim pozicijama.
Markec - oživeo je, pronašao mu je Stanoje poziciju pravo. sve taman.

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
39
Локација
Beograd
Bekovi dobri da as, i Urosevic i Miljkovic danas dosta sigurni. Stoperi takodje. Dosta sigurnija igra celog tima. Sredina terena dobra. Steta za brojne nerealizovane sanse, ocekivao sam najmanje 5:0. Partizan danas dosta sigurniji i cvrsci na svakom delu terena. Samo napred, idemo dalje!