• Dušan Filipović - Makarije - Idio hroma (1979 - 2019)

ПАРТИЗАН - Спартак 4:0, играч утакмице

ПАРТИЗАН - Спартак 4:0, играч утакмице

• Владимир Стојковић

Votes: 0 0,0%
  • Немања Милетић

• Бојан Остојић

• Слободан Урошевић

• Саша Здјелар

• Александар Шћекић

• Ђорђе Ивановић

• Лазар Павловић

• Total voters
    120
  • Poll closed .
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
1.167
Локација
Српска Бачка
Рутинска победа, она која увек добро дође, а поготово после два узастопна пораза у линглонгу.

Можете гласати за најбољег појединца данас.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
2.800
Brat Sadik :) gol, dve asistencije, prva pogotovo ona glavom za Natha e sad da li je hteo to ili nije ali pise se asistencija a posle nesebicno i za Sumu... dva promasaja, prvi onako u njegovom stilu dok ceka i dok se namesta prolaze vozovi, drugi je uradio koliko je mogao ali nesretno pogadja stativu...

pfc__

Početnik
Учлањен(а)
20.09.2019
Порука
23
Локација
Dijaspora voli Partizana
Stvarno vise ne znam sta da mislim o ovom ludaku Sadiku... ja bi njemu dao titulu igraca decenije, a ne utakmice, jer takav car je unikat, nema igraca sa kojim moze da se uporedi.

A za ovu utakmicu, tatko je bio Natko.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
6.036
Локација
Beograd
Natho-Suma-Sadik, Sadik-Natho-Suma, Suma-Sadik-Natho...kombinacije, igra, golovi, plus: ovi pozadi sve zatvorili, ovi napred sve lako ,,otvorili,, - kome dati glas?!

Krakati krupnooki Sadik je svakako unikat, uveseljava, daje i promašuje, Natho je opet pokazao da je tatko, rešio pobednika, ali i nije igrao priličan deo utakmice, Suma drži sve ,,konce,, igre tu negde od 35m do ispred 16m, i u 16m, ali ipak nije on prvi ,,načeo,, Ždrepčevu krv...

Moj glas Nathu, tek da moj sin vidi da ne glasam baš uvek za Sumu. :icon-biggrin: