• Registracije za nove članove su otvorene do daljeg. Svaki novi korisnik ovog foruma će prolaziti kroz sistem filtriranja od strane moderacije pre nego što mogu nešto da postave na forum.

1. Svaka registracija će biti ili odobrena ili odbijena od strane moderatora
    2. Ukoliko se korisnik registruje, njegovih prvih 15 poruka na forumu se neće odmah objavljivati dok ne prođe kroz prste moderacije.

Pravilnik
    Predstavite se
  • Rukometni klub Partizan je zvanično pokrenuo akciju prodaje sezonskih ulaznica za Sezonu 2020/21, sa ciljem da se prikupe novčana sredstva kao vid pomoći klubu.

Partizan.NET je odlučio da se pridruži pozivu, i ovom prilikom apelujemo na sve kojima je crno-bela boja na srcu da se uključe.

Oni koji su u mogućnosti, mogu izabrati jedan od dva načina:
    1. Kupovinom sezonske ulaznice preko sajta Ticketline, po ceni od 1,500.00 dinara (za sve koji žele da u svojoj kolekciji imaju sezonsku ulaznicu i nalaze se na teritoriji Srbije)
    2. Neposrednom donacijom u proizvoljnom iznosu na račun Partizan.NET. Sva sakupljena novčana sredstva će biti transparentno prikazana, da bi zatim bila iskorišćena za kupovinu sezonskih ulaznica na ime svih koji su pomogli.

Pozivamo verne navijače da prepoznaju trenutak, da se priključe akciji i pomognu u skladu sa svojim mogućnostima. Visina donacije nije ograničena.

Uplate na račun za osobe iz Srbije na ime:

Zoran Mihajlović
    160-0900100247365-41
    Banca Intesa
    Svrha uplate: Pomoć RK Partizan

PayPal račun za one koji nisu u mogućnosti da uplate preko računa:

webgazda@gmail.com
    Nakon uplate, molimo vas da se javite Uredništvu da bi se evidentirala vaša uplata, pogotovo ako ste član Foruma i ne želite anonimno da donirate.

ПАРТИЗАН - Сфинтул Георге 1:0, играч утакмице

ПАРТИЗАН - Сфинтул Георге 1:0, играч утакмице

• Total voters
    111
  • Poll closed .

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.097
Локација
Blok 70
Miljkon zbog pokusaja makaza, Lazar i Suma zbog kvaliteta.

5 glasova Natho??? ovo je poslednji put da sam glasao.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.097
Локација
Blok 70
ajde da pogledamo objektivno jednom neki fudbal a ne subjektivno...

uprkos

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
66
Marković najviše uticao na igru.
Lutovac iz udio penal.
Suma se trudio.
Natho među najlošijima.

Miljković solidan u defanzivi, ali 4 pogrešna pasa koja su otvorila kontre.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
7.084
Локација
Beograd
1.Natho zato jer je postigao jedini gol na utakmici kojim smo prošli dalje...
Gol iz penala? Pa šta? Koliko je puta nešto dobijeno ili osvojeno baš tako, iz penala - uostalom, a da li biste bili toliko sigurni da postižemo i taj jedan jedini gol da je neko drugi a ne on uzeo da šutira penal?!

2. Lutovac jer je nad njim dosuđen taj penal, a i zato što možda ne zna puno i nikad u životu neće zaigrati za Liverpul, ali bar na terenu u dresu Partizana ne igra rekreativni fudbal!

3. Miljković, zato što izgleda bolje nego što smo se nadali (a nadali smo se najgorem) i zato što na ovoj utakmici nije bio ništa lošiji od Miletića koga je došao da zameni, šta će biti s Miljkonom neki drugi put, ko zna, ali mi glasamo za večeras...
Uostalom Srbin koji ode da igra i živi u Splitu u ovo naše vreme vladajućeg šovinizma očigledno nema apsolutno nikakve mentalne barijere ni blokade u glavi (svejedno iz kog razloga), a i to je već nešto...

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
4.344
Локација
Bijeljina
Prvi put da ne znam kome dati glas, nek’ bude Lutovac.

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
7.688
Marković jer je uneo dosta živosti našoj igri i Lutovac jer je i više nego solidno iskoristio šansu sa klupe.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
2.408
Локација
JNA
Miljkon zbog pokusaja makaza, Lazar i Suma zbog kvaliteta.

5 glasova Natho??? ovo je poslednji put da sam glasao.
A cekaj glasao si za Sumu koji je veceras posle Sadika bio najgori na terenu, a pitas za Natka koji je ako nista drugo pokazao hladnokrvnost u izvodjenju jedanaesterca. Uz duzno postovanje koje imam prema tebi, nisi u pravu.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
6.523
Lutovac iznudio penal i vrv nas spasao penal ruleta posle produzetaka......Zdjelar i Urosevic su mi nekako na oko delovali najborbeniji pa na konto toga pored Lutovca glas njima.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.097
Локација
Blok 70
A cekaj glasao si za Sumu koji je veceras posle Sadika bio najgori na terenu, a pitas za Natka koji je ako nista drugo pokazao hladnokrvnost u izvodjenju jedanaesterca. Uz duzno postovanje koje imam prema tebi, nisi u pravu.
Suma gori od Natha veceras? od Urosevica? od Asana? na kraju krajeva i od Sadika?

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.014
Локација
Kragujevac
Lazar samo zbog toga sto sam sumnjao da moze da bude uopste koristan.

Pokazuje da moze , u zadnjih par utakmica dobar samo neka nastavi tako. Inace majke mi ovo je prvi put da ne znam za koga bih glasao.

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
86
Локација
Beograd
Realno svi su katastrofa bili. Sve vreme napadamo, jednu jedinu sansu da valja napravili nismo. Toliko te sve akcije sporo idu kao da je druga finska liga. Mora to mnogo brze, sva sreca te ovi Moldavci nemaju pojma, doduse organizovano se brane i na tome im svaka cast kao i ma borbi. Ali brate mili ovo treba da se resava mnogo ranije, ajde da smo mi pogadjali neke stative precke pa kao nismo imali srece, negi sve vreme napadamo a nijedna krstena sansa nije bila osim ono Sadik sto je teze bilo promasiti nego dati, njemu treba 10 sansi da promasi da bi onda dao gol. Matic strvina obicna, taj decko nije za Partizan. Stevanovic mali daj Boze da je 5 puta takao loptu a igrac je koji jednim potezom moze da resi tekmu, ali to je najbolji pokazatelj koliko su nam usporeni napadi kad mali nije dobijao uopste lopte. Protiv Belgijanaca ocekujem totalno drugaciju utakmicu, verovatno igraju napadacki fudbal, talav stil nam odgovara.

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
444
Локација
Banja Luka
Glas za Sumu jer je po mome mišljenju bio najbolji od najgorih,servirao par šansi,grizao,kidao ali jbg,takav dan...

GrobarSCG

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
680
Локација
На ЈУГУ Канаде!
evo i ja da glasam JEDNOM... glas Tatku zbog gola (ako ni zbog čega drugog), Markecu (nekako okrenuo igru kad je ušao) i Lutovcu (iznudio penali bio dosta opasan po desnoj strani)!

BiP

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
338
Локација
NbG
Lutovac na sramotu svih ostalih koji su se juce nasli na terenu, a posebno onih koji su ih tu doveli.