Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ПАРТИЗАН-Хувентуд 68:67 играч утакмице

  • Зачетник теме Dzo
  • Датум покретања

ПАРТИЗАН-Хувентуд 68:67 играч утакмице

  • Родионс Куруцс

    Votes: 8 6,9%
  • Кевин Пунтер

    Votes: 115 99,1%
  • Зек Лидеј

    Votes: 28 24,1%
  • Раде Загорац

    Votes: 0 0,0%
  • Алекса Аврамовић

    Votes: 15 12,9%
  • Балша Копривица

    Votes: 0 0,0%
  • Немања Дангубић

    Votes: 0 0,0%
  • Ален Смаилагић

    Votes: 25 21,6%
  • Далас Мур

    Votes: 3 2,6%
  • Јам Мадар

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    116
  • Poll closed .

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Можете гласати
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.522
Reaction score
3.968
Локација
Ljubljana
Kevin može da da koš kad god poželi
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.148
Reaction score
3.636
Nema dileme. Kevin Punter.
 

gGnuX

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
53
Reaction score
156
Локација
Kraljevo
Duh Majkl Džordana u telu Kevina Pantera
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
1. Panter (18 poena... sta reci, napokon imamo tako sjajnog sutera da nam resava ovakve utakmice kada nam ne ide i skoro iz poraza sam izvuce pobedu... klasa)

2. Ledej (13 poena + 6 skokova... nije bio njegov najbolji mec ali opet itekako doprineo pobedi uz Pantera... siguran sa bacanjima, za dva skoro polovican, ubo i jednu trojku, skakao... sasvim ok)

3. Mur (8 poena... ne sutira puno i to mu licno zameram jer imam utisak da bi dobrano pogadjao i bio ucinkovitiji ali sta ja znam... verovatno ga Zelimir kontrolise na svoj nacin i on kao takav uvek doprinese)

* Smajli bio solidan mada mora i moze mnogo bolje ali ovi bas imaju visoke igrace i nije mu bilo lako a opet imao ono sjajno kucanje i jos bitniju trojku za nas povratak u mec... Kopriva takodje ok za to sto je odigrao i Avramovic korektan, posebno odbrana i kradja lopti...
 
Top