• Registracije za nove članove su otvorene do daljeg. Svaki novi korisnik ovog foruma će prolaziti kroz sistem filtriranja od strane moderacije pre nego što mogu nešto da postave na forum.

1. Svaka registracija će biti ili odobrena ili odbijena od strane moderatora
    2. Ukoliko se korisnik registruje, njegovih prvih 15 poruka na forumu se neće odmah objavljivati dok ne prođe kroz prste moderacije.

Pravilnik
    Predstavite se
  • Rukometni klub Partizan je zvanično pokrenuo akciju prodaje sezonskih ulaznica za Sezonu 2020/21, sa ciljem da se prikupe novčana sredstva kao vid pomoći klubu.

Partizan.NET je odlučio da se pridruži pozivu, i ovom prilikom apelujemo na sve kojima je crno-bela boja na srcu da se uključe.

Oni koji su u mogućnosti, mogu izabrati jedan od dva načina:
    1. Kupovinom sezonske ulaznice preko sajta Ticketline, po ceni od 1,500.00 dinara (za sve koji žele da u svojoj kolekciji imaju sezonsku ulaznicu i nalaze se na teritoriji Srbije)
    2. Neposrednom donacijom u proizvoljnom iznosu na račun Partizan.NET. Sva sakupljena novčana sredstva će biti transparentno prikazana, da bi zatim bila iskorišćena za kupovinu sezonskih ulaznica na ime svih koji su pomogli.

Pozivamo verne navijače da prepoznaju trenutak, da se priključe akciji i pomognu u skladu sa svojim mogućnostima. Visina donacije nije ograničena.

Uplate na račun za osobe iz Srbije na ime:

Zoran Mihajlović
    160-0900100247365-41
    Banca Intesa
    Svrha uplate: Pomoć RK Partizan

PayPal račun za one koji nisu u mogućnosti da uplate preko računa:

webgazda@gmail.com
    Nakon uplate, molimo vas da se javite Uredništvu da bi se evidentirala vaša uplata, pogotovo ako ste član Foruma i ne želite anonimno da donirate.

ПАРТИЗАН - Шарлроа 1:2, играч утакмице

ПАРТИЗАН - Шарлроа 1:2, играч утакмице

• Владимир Стојковић

Votes: 0 0,0%
  • Бибрас Натхо

• Лазар Марковић

• Филип Стевановић

• Бојан Остојић

• Александар Шћекић

• Total voters
    95
  • Poll closed .

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
456
1. Zdjelar - veoma dobar danas
2. Suma - proigrali kada je usao
3. Urosevic - ako izuzmemo centarsuteve veoma dobro pokrio svoju stranu

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
7.084
Локација
Beograd
Ne zamerite što ću pomenuti svakog igrača, iako samo trojici mogu da dam glas, ali to je samo neki način da preživim ovu noć...

Stojković, dobra odbrana kod prvog gola, šta vredi kada Sadik, Asano...možda i još neko sklanjaju dupe od lopte a mi primamo gol! U utakmici koja odlučuje o Evropi, ej bre! Kod drugog gola, trebao je da očekuje šut u bliži ugao, mada se lopta koja ,,češe,, unutrašnji deo stative zaista teško brani...

Miljković, odmah sjebao šansu za nas, ALI...on je mnogo bolji bek od Ćelavog...dosta puta danas nas vadio - MOJ GLAS za njega.

Vitas, zaista dobra partija, šteta što je igrao bolestan, da nije izašao...možda bismo bili u Evropi ove godine...

Banjak, odličan štoper, umesto da ga gledamo protiv nekih Mančestera, kupili smo ga za neke (bez uvrede) Surdulice... MOJ GLAS svakako, volim PRAVE fudbalere.

Urošević, jbg, šta reći, naši bekovi nisu baš krila, ali zaista su večeras ,,stopirali,, lidera belgijskog prvenstva!

Zdjelar...kao i uvek...čovek je svuda, ali Partizan je nigde...

Natho...i on kao i uvek...ali mi ispadosmo...

Asano...i asistencija...kilometri i kilometri, ali tehnika skromna...

Markec...čovek rešio par ,,seoskih,, utakmica ali u bilo kojoj velikoj utakmici je totalno nebitan...Gol? Asistencija? Ništa.

Fića. Ni jedan jedini prodor. Dribling? Šut? Gol? Asistencija? Lopta koje ne ide unazad? Nemam pojma zašto uopšte igra? Svaka čast talentu i šta može sa loptom kada mu niko ne smeta, i tome što kod klinaca forma varira, i tome što ga držimo u izlogu za prodaju, ali ja svake nedelje gledam u Teleoptiku tri krila koja su probitačnija od njega! To što igra on može i Čolić, može Denis, može bilo ko!

Sadik. Otkako je otišao Sava, kao da je otišao i on. Nije ni bio na utakmici, na njegovom licu više nema emocija, nema osmeha, nema želje. Nije ni bio na utakmici.

Suma.
Može Suma da pogreši, da sjebe, da odigra loše, da izgubi, da ispadne. Ali on je bar fudbaler. Klasa za ove s kojima deli svlačionicu.
Nema Sume nema ni šanse ni šuta na gol. Uđe Suma, Partizan počne da igra fudbal. Aj razmislite malo o tome.
MOJ GLAS za malog Sumu, JEDINOG pokretača Partizanove igre.

Ostoja. Jbg, prinudna izmena, svakako nije želeo da loptu pipa rukama u onom startu, ali ne može čovek sam sebi da odseče ruke dok kliza po terenu...i onda primismo gol, i...dođe nam kraj...uostalom ja stvarno više ne znam pravila u fudbalu kada se ,,ruka,, svira kada se ne svira...nisam siguran ni da sudije to znaju...

Šćekić...kao i uvek...

Denis...šta god, ali mi ispadosmo...

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
7.692
Glas isključivo Sumi.Pokrenuo Partizan ulaskom na teren.

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
207
Vise uradio sam Suma nego Markec, Fica,Asano, Umar zajedno.
Niko od navedenih direktan, niko da krene na gol ili bar u tom pravcu.
Alibi lopte u nazad.
Bas takmicarski.
Samo tako se golovi ne daju jbga
Steta, steta

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
367
Suma na prvom mestu! Sta smo mi bez Sume imali smo priliku da vidimo u prvom poluvremenu. Uzivajte dok mozete,imam neki osecaj da ce uskoro prodaja da usledi svega sto iole valja.
Miljkovic odlican! Toliko sam bio protiv njegovog dolaska,ali pokazao je da je u odbrani daleko bolji igrac od Cele,niko nas ne probija po toj strani. Banjak doktorski. Vitas za divno cudo prilicno dobar. Urosevic takodje.
Natko-katastrofalan! Znaci kao da smo igrali sa igracem manje. Asano trcao i borio se,ali danas u napadu nista nije uradio kako treba,jbg.
Stojkovic-problem na golu. Morao je da se postavi bolje,iz aviona se videlo da ce da sutira na gol i gde.

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
86
Локација
Beograd
Glas pre svega dajem Sumi, kad je usao u igru Partizan je daleko bio bolji nego u prvom poluvremenu. Postigai gol, uneo zivost u igru. Trebao je dati gol kod one situacije kad je lose sutirao pored desne stative, steta, dosta izgleda prilika je bila, posle toga onaj sut preko gola me je malo iznervirao ali sta je tu je. Ubedljivo najbolji igrac Partizana danas na terenu, uradio je vise nego Sadik, Markovic, Stevanovic i Asano zajedno. Glas je zasluzio danas i Miljkovic, odlicno odigrao po njegovoj strani, totalno odsecen protivnik po njegovoj strani, spasao nas kod dve situacije, posle greske Natha cist zicer skinuo, kod druge situacije kad se bacio i blokirao sut vec sam video loptu u golu. Treci glas Vitasu, odlican danas, steta sto nije mogao da izdrzi do kraja. Sve u svemu, slabi smo, kad mi ne mozemo ove nesrecnike da prodjemo nemamo o cemu da pricamo vise. Ali dobro koliko para toliko muzike. Asano i Markovic katastrofa. Urosevica i Markovica po njihovoj strani onaj mladi bek sto puta prelazio. Asano pravio greske kod oba gola. Kasnije sustigao umor, nemamo rezerve, oni naravno spremniji i to nam je sto nam je. Svake godine nesto jurimo i nista, to je realnost, nebitno je jel smo bili bolji ili ne, bitni su golovi i tacka.

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.174
Локација
u sopstvenoj koži
Glas za Sumu jer je pokrenuo ekipu i dao nam makar nadu da možemo proći dalje.

S druge strane iako nimalo loš Zdjelar napravio je neoprostivu grešku, umesto da skoči u živom zidu, on diže nogu?! Sramna reakcija! Tako da sve što je odigrao bacio je u vodu.

Uros993

Početnik
Учлањен(а)
29.11.2019
Порука
1
Локација
Beograd
Suma definitivno,Markec i Kiriku su me razocarali opet...

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.099
Локација
Blok 70
rekao sam necu vise.. al jace od mene
1. Maki Frenk Banjak - doktor.
2. Suma - okreno nas ka golu potpuno
3. Miljkon - zatvorio svoju stranu potpuno

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.245
E sad sam sve video. Miljković zatvorio svoju stranu potpuno?
U 80% je iza igrača gde ga Vitas izvlači. U 10% ga napadač zaobilazi i uzima mu loptu gde se "zagrađuje" kao petlić. U 5% ga komentator naziva Miljković a ono Zdjelar .
Šta je sa vama grobari?

President

Partizanovac
Уредник
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.690
Локација
§§§§§
Tačno, to sam zaboravio. Za Zdjelara je više puta degen rekao da je Miljković! Radulović, veliki grobar :icon-rolleyes:, ako nije u toku prenosa 10 puta rekao na kom kanalu da gledamo super kup Evrope... Koga boli tuki za tu utakmicu!

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.245
Evo sada sam odgledao ponovo utakmicu (90minuta) kako ne bi ogrešio dušu o Miljkoviću.
Sramota je drugari grobari ovo što ste izrekli prema svim ostalima koji su umesto njega radili na terenu.
Ni jedan ponavljam ni jedan dobijen duel,osim dva puta kada je pao u duelu i dobio faul.Na ponovljenim snimcima se vidi da faula nije bilo. Ukoliko su igrači zaustavljeni na njegovoj strani bilo je isključivo i samo isključivo od strane Vitasa a Miljković kaskao pozadi.
Ko je spomenuo Vitasa? 20 glasa Miljkoviću?! Za šta pobogu?
Za 60 minut gde Stanojević viče bravo miljko a komentator kaže Miljković sjajno zatvorio prostor...Gde ovaj mučeni nije ukapirao na vreme da ovaj ne ume da zagradi loptu .
U 90 minuta jeste ispravio grešku Natka...Ali ...
Ja ne mogu da objasnim ovu sliku i majstoriju na osnovu koje ste ga nazvali "najbolji pozadi"

Погледајте прилог Untitled-2.jpg

uprkos

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
66
Upravo to sam i rekao. Pokrivali su ga Vitas i kasnije Ostojić kad je igrao rukom.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
6.523
Neverica na licu Natka dok Miljkovic izvodi aut i neverica na licu Sadika i Asana dok sutira sa 30 metara sve govori.....sami igraci znaju i vide da on covek veze nema sa fudbalom i da je zalutao u ekipu.

Inace, Suma igrac meca bez dileme. Posle njega Asano, imao asistenciju i ponavljao se svih 90min. zatim Banjak koji je odigrao skolski i bez trzavica.