ПАРТИЗАН - цигански Ниш 4:1, играч утакмице

ПАРТИЗАН - цигани Ниш 4:1, играч утакмице

• Владимир Стојковић

Votes: 0 0,0%
  • Немања Милетић

• Бојан Остојић

• Страхиња Павловић

• Слободан Урошевић

• Бибрас Натхо

• Зоран Тошић

• Александар Шћекић

• Лазар Марковић

• Лазар Павловић

• Total voters
    209
  • Poll closed .

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.328
Glas za Sadika, izborio penal i dao gol za preokret. Kasnije jos jedan gol. Jel ikad u karijeri dao 2 gola na mecu? :D

Suma takodje odigrao odlicnu partiju.

Treba pohvaliti i ostatak tima a pogotvo Zdjelara, Pavlovica i Urosevica.

Pravac Astana, treba neki gradjevinski radovi sa valjkom da se urade :D

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
2.554
Teška odluka, ipak glas Sadiku, više kao podsticaj za dalje. Počeo je loše, završio odlično. Da nije "izmislio" penal ko zna gde bi ova utakmica otišla.

Inače, Suma mastralan. :clap za obojicu.

Nadam se da ćemo posle svake utakmice imati ovakve slatke muke.

Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
1.652
Локација
Српска Бачка
Glas za Sadika, izborio penal i dao gol za preokret. Kasnije jos jedan gol. Jel ikad u karijeri dao 2 gola na mecu? :D

Suma takodje odigrao odlicnu partiju.

Treba pohvaliti i ostatak tima a pogotvo Zdjelara, Pavlovica i Urosevica.

Pravac Astana, treba neki gradjevinski radovi sa valjkom da se urade :D
У млађим категоријама је имао чак и хет трик у Лиги Шампиона за младе, да не причамо о Италијанској лиги, док као сениор никада није дао 2 гола на мечу.
Верујем да ће му ово много значити на пољу самопоуздања, па да крене и мало више шанси да искориштава; уз овај рад и овај стручни штаб он може још много да напредује.

Извињавам му се што сам за њега рекао да је аматер и да се не труди, дечко гине на терену већ доста утакмица.
Изгледа да је коначно схватио у колико је велики клуб дошао. :D :pfc:

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.891
Оно кад си на свадби, а гласаш за најбољег играча Партизанове текме, у паузи флешскора за баскет. Браво Сума, брате мој!
Глас Садику, Лепа Брена је Лепа Брена, ал двапут је двапут.

BiP

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
322
Локација
NbG
Glas Sadiku, sve je vec napisano samo cu dodati nek nastavi ovako.

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
241
Pošto je teško zaraditi glas pored dominatora u napadu, ja ću glas dati Zdjelaru jer čovek igra bez predaha unazad mesec i više i prilično je konstantno dobar, borben i za svaku pohvalu. Zaslužuje i više od ponekog poena na tablici.

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.007
Локација
JNA
Suma izvrsio genocid u Nisu! Rastavio Real na cinioce.. :šal

lavex

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
535
Локација
"preko bare"
Glas ide Sadiku, zbog doprinosa, ne samo napadu, nego i odbrani. Dva gola, iznuđen penal i stalni pritisak na odbranu protivnika, mnogo nam znači.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
5.628
Glas Sadiku iako sam bio na mukama kao vecina. Najvise da mu pokazemo i mi (iako su to vec pokazali navijaci kad su poceli jos vise da navijaju nakon onog promasaja). I Suma je promasio veliku sansu :).

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
1.650
Umar Sadik poceo je sa velikim promasajem ali posle je popravio realizaciju i bio je po meni junak danasnje pobede.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
6.864
Локација
Beograd
Matori dinosaurusi poput mene znaju šta znači termin ,,Bambi na ledu,, (kada je neko trapav i nespretan, loše ravnoteže, dugih tankih nogu, visokog težišta, i stalno pada kao lane Bambi kada se nađe na ledu u prastarom Diznijevom crtaću - nasuprot njemu mali zeka niskog težišta u istom crtaću uživa na tom istom ledu, stabilan je i veseo i snalazi se tamo kao ,,riba u vodi,,)...

Mlađa Grobarija pak zna šta znači termin ,,Šilja na ledu,, koji smo koristili u raspravi oko termina Arene koje moramo da delimo sa Diznijevim junacima...

E, ali danas je ,,proradio,, i naš, fudbalski crnoputi Šilja, naš brat Sadik...

Zašto Šilja, e pa zato jer je šiljast, tj. tanak, štrkljast, a i kao crnomanjasti Diznijev Šilja, i ovaj naš, isto - može nas zabrinuti ili zasmejati - ali da sa njim bude dosadno - ma nema šanse! :D

Prvo: ko zamera našem Šilji što ,,zapliće,, nogama ili zašto iz prve ne odigra nešto, nek zamisli kako bi njemu lično bilo da ima noge od ,,2 metra,, kojima još treba da igra i fudbal - pa to je slično kao da si na štulama - nije lako reagovati iz prve i brzo, ali da imaš dug korak, imaš ga...jakako.
A to zna ponekad da bude i prednost.

Drugo: ko se smeje našem Šilji što trapavo može da se ,,sruči,, na zemlju, nek zamisli da on sam ima takvu građu i tako visoko težište, i nek onda zna da je sa takvim težištem mnogo lakše da te neko izbaci iz ravnoteže nego kad si nizak i ,,nabijen,, - i, znajte, smeh protivničkih navijača ili klubova namenjen Partizanovom Šilji i njegovom nestabilnom visokom težištu, brzo će da se ,,zaledi,, kada shvate da ako ga samo pipneš u 16m, i u to njegovo smešno i visoko težište, on , hteo-ne hteo odmah ima da se sruči dole k'o Bambi na ledu, a sudija onda prosto mora da svirne penal za Partizan.
Pa Sad(ik) kome je to smešno, smešno je, ali, nekima i neće baš da bude...

I treće: HVALA Sadiku kao inspiraciji za ovaj tekst, hvala mu što je preokrenuo ovu današnju utakmicu u našu korist, hvala mu za penal i golove, mnogo mi je drago da je još jedan igrač ušao u ,,trku,, za najboljeg igrača utakmice (ili sezone), drago mi je da je tom simpatičnom momku fudbalski i golgeterski ,,krenulo,, - Sad(ik) nek samo tako (i još bolje) nastavi, večeras dobija moj glas za igrača utakmice...

Čekamo da ,,prorade,, još neki ili da opet imamo ,,slatke muke,, kome da udelimo svoj glasove jer ih mnogi zaslužuju...

Nije baš građen k'o Bambi, nego više kao onaj stabilni zeka na ledu koji prosto ne može da izgubi ravnotežu, ali i Suma danas nije bio baš tako loš...
Bravo Suma! :clap

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.068
Локација
MKD
Glas za brata Sadika! :icon-smile:

Covek koji jednim potezom izludi sve: protivnicku odbranu, ceo svoj strucni stab, sve svoje navijace i saigrace! :D
Zajebao je covek sve, na trenutku lici na Ronaldo (jedan jedini, zubati), a u sledecem lici na ono cigance sto igra svaki dan fudbal kod mene ispred zgrade sa decom iz mog komsiluka, ne zna jadno dete da igra dobro, ali voli fudbal i zovu ga da igra sa njima iz sazalenja.
E juce je brat Sadik bio u "Ronaldo mode".
Nema veze sto je propustio da realizuje svoju prvu sansu (umalo da slomim ekran na TVu zbog toga, to ne sme da se desava, to mora se pogoditi) ali sve ostalo sto je pokusao da uradi, uspelo mu. Uspeo mu svaki dribling, iznudio je penal, dao 2 gola, izludeo je one morone u zadnjoj liniji Radnickog maksimalno!
Na pocetku nekoliko bezidejnih poteza, ali kasnije se itekako popravio!:clap

Bravo momce samo nastavi tako i da budes jos bolji!:ziveli

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
759
Локација
Beograd
Glas Sumi zbog vanserijskog gola i dve asistencije, ali i Sadiku svaka čast zbog prikazane igre i doprinosa ovoj pobedi.