ПАРТИЗАН - ц. звезда 0:1, играч утакмице

ПАРТИЗАН - ц. звезда 0:1, играч утакмице

• Иван Обрадовић

Votes: 0 0,0%
  • Бибрас Натхо

• Лазар Марковић

• Филип Стевановић

• Total voters
    60
  • Poll closed .

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
749
Локација
Wien
Asano, trudio se celu utakmicu, bio svugde
Šćekić, mada delimično kriv za gol, po meni sigurniji od Zdjelara danas
Jović, ne razumem zašto je izveden..

Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
792
Локација
JNA
Asano i Scekic, igraci sa najvecim srcima i jedini koji zasluzuju svoju platu u Partizanu.

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
578
Sta god Takuma Asano uradio do kraja svog boravka u Partizanu, ono sto je uradio pri kraju utakmice je rezime onoga sto daje ovoj ekipi od dolaska do danas i to mu niko ne moze osporiti. Nadam se da ce imati priliku da licno resi neki od narednih derbija, to je najmanje sto je zasluzio pristupom. A ova ekipa vapi za jednim Evertonom. Za pocetak.

Dzodzi

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
170
Asano. Način na koji se kreće i brzina kojom trči govore da je ovaj dečko iznad nivoa Superlivada lige. Najjači naš igrač trenutno i to je pokazao i ovdje. Osim njega izdvojio bih samo Šćeku. Puno bolji u tandemu na sredini terena.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
7.736
Локација
Beograd
Kad se izgubi derbi, nema baš puno razloga ze glasanje, ipak hteo sam nešto da poručim mladom Joviću, pa...možda će pročitati...

Sine, pitaj ove starije igrače u čemu je bio ,,fazon,, da si se onoliko kllizao, kopačke, kramponi,šta li?
Drugo, kada imaš loptu i prostor u derbiju, NE ČEKAJ ni podršku ni saigrače niti vraćaj loptu nazad - PRAVO na ,,cigana,, idi na njega 1 na 1, driblaj ga, što pre uđi u 16m, tamo ako te fauliraju, možda sudija čak dosudi i penal, driblaj, šutiraj, možda daš gol, možda bude neki ,,karambol,, itd...
Nije bitno ako 5 puta tako izgubiš loptu, ako jednom prođeš i uradiš nešto više - nebitno je to što napadač gubi loptu ispred njihovih 16m, bitno je da proba da ih prođe, da im pobegne, uđe unutra u 16m, šutne, asistira, itd...jednom će to uspeti...a to ,,jednom,, može da reši derbi...

Objektivno, glas danas treba da dobije samo Asano, za sav onaj trud i trčanje...ostali nisu ispunili očekivanja, možda nije ni on, ali da se onoliko trudi...

Suma nije zaslužio glas kao ni ostali, ali kad sam video fotografiju gde ga ,,Elvis Prisli,, bukvalno davi da bi zaštitio ona tri grmalja od njega, morao sam da svratim ovde da mu dam glas...