ПАРТИЗАН - ц. звезда 1:0, играч утакмице

ПАРТИЗАН - ц. звезда 1:0, играч утакмице

• Немања Милетић

Votes: 0 0,0%
  • Бојан Остојић

• Слободан Урошевић

• Александар Шћекић

• Лазар Марковић

• Сејдуба Сума

• Филип Стевановић

• Немања Стевановић

• Total voters
    191
  • Poll closed .

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
294
Uh uh uh... kakve slatke muke, moj glas ipak ide Pavloviću, u svaki je duel ulazio agresivno, i nije se dao pasjim sinovima!

cvetkobre

Grobar
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
864
Bez obzira sto su i Pavlovic i Urosevic i Scekic sekli u odbrani, dajem glas bratu Sadiku. Najvise zbog mima ili vec kako se to zove, koji ce harati internet prostranstvima u narednom periodu, kad salje po burek cigana :)

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
17
Локација
Republika Srpska
Odbrana nam je izdržala, to je prvi preduslov za pobjedu.

A igrač utakmice, za mene, je naravno Sadik. I potez utakmice lažnjak, i slanje po burek ne znam tačno koga, pa asistencija za Natha. Baš ono pravo fudbalski dribling, to svi volimo da vidimo i pored samih pobjeda. Bravo za sve, posebno pod opterećenjem s kartonima, Zdjelar i Šćekić kako su hladnokrvno odigrali. Toliko zrelo, ma nevjerovatno. A to je sve naravno priprema utakmice, tj. sve pohvale i za Savu i cijeli stručni štab.

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.838
Локација
Академија
Двоумио сам се између Садика и Павловића, али ипак глас за Страхињу. Ушао је оштро у сваки дуел. Када се сетим како је својевремено Бамби отаљавао последње утакмице пред прелазак у Манчестер, чувао ноге и падао при сваком контакту, имам само још веће поштовање према младом Павловићу.

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
4.091
Локација
Bijeljina
Rutinski, ocekivana pobeda. Glas za Sadika, mada sam razocaran njegovom igrom danas osim par driblinga nad prosecnim njivoligasima.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
5.941
Sadik je ostavio neizbrisiv trag bele boje na ciganki ali glas ide Strahinji.....zasuzio sam kad sam video kako je decko spreman da pogine danas i da ga boli kurcina i za Monako i za sve nakon ovog meca.....zasuzio sam i od besa i od tuge sto ide..... U nekom drugom, boljem, pravednijem, univerzumu jos dugoo bi se mi zajedno borili brate nas.....

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
1.943
Sadik, Pavlovic, Asano, Zdjelar :respect

Iako kumarini momci vjerovatno nisu dobili ni jedan duel ni sa Sadikom ni sa Kalabom, na kraju ipak glas Sadiku.

Milos

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
956
Локација
Kragujevac
Dao sam glas Sadiku zato sto sam poceo da gubim veru u njega, ali ipak je pokazao da moze, kada bude ovako motivisan i konstantan igrace za neki drugi tim nazalost. Ali Pavlovic koja je to stabilnost i klasa, konstantan uvek sa ovako malo godina.

Da je srece da nam sada cine stoperski par Pavlovic-Milenkovic, da gazimo pozadi sve redom.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
3.050
Covek koji "nema pojma" osim malkice da lomi kicme i jebucka ali dobro...

... Dame i Gospodo, Bog fudbala - Umar Sadik !!!

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
4.239
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Da Partizan igra fudbal u regularnom takmičenju u bilo kojoj državi (ozbiljzo mislim na države, ne na ovo govno cigansko od srBije), večeras bi bilo tehničkih 3:0, jer bi cigojneri dobili četiri crvena kartona nad Bogom fudbala.

Dakle, božji sin, Bog fudbala je igrač utakmice.