ПАРТИЗАН - ц. звезда 1:0, играч утакмице

ПАРТИЗАН - ц. звезда 1:0, играч утакмице

• Немања Милетић

Votes: 0 0,0%
  • Бојан Остојић

• Слободан Урошевић

• Александар Шћекић

• Лазар Марковић

• Сејдуба Сума

• Филип Стевановић

• Немања Стевановић

• Total voters
    191
  • Poll closed .

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
737
Локација
Wien
Glas Strahinji, za svaku loptu poginuo, to kad vidim, i ako bude grešaka (a mislim da ih nije bilo) , praštaju se.
Pored njega Sadiq i Zdjelar odlični, ostali vrlo dobri, i moram i Markeca da pohvalim, par presinga, trčanje, biće to još bolje.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
6.849
Локација
Beograd
Svako od igrača koji su večeras bili na terenu dao je svoj značajan doprinos ovoj pobedi, ovi pozadi što su očuvali ,,nulu,, ovi napred što su dali taj jedan ali vredan, ovi po sredini što su ginuli za dres i loptu, golmani su sve branili, neko je nešto sačuvao, oduzeo, odgurnuo, remplovao, neko je dodavao, neko asistirao, neko ga dao...

Strahinja je stvarno bio stena, dete je ginulo večeras kao da sutra ne postoji, zasluženo je bio kapiten jedno vreme utakmice, zaslužio je svo naše poštovanje...
I, ako već mora tako rano da nam ode, nek ima uspešnu karijeru tamo negde, nek dobro zaradi...pa da nam se vrate i on i Bleki i to zajedno!

E sad, bez Tatka Natha ništa, jer sve sve ali gol...
Samo...
Moj glas mora da ode Sadiku - nekako odlučujući i prelomni trenutak (i potez) meča, što bi se reklo - dečko, kad već ideš po burek, uzmi mi i jedan jogurt, dok ja za to vreme asistiram Tatku i rešavam derbi...
Tako mu to nekako dođe. :D

Bravo crni brate! Samo tako nastavi!

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
17.367
Локација
Žrnov
Sadikova maestralna partija... svaki potez je bio fudbalski. osim lomljenja kičme i asistencije, nad njim dva žuta kartona (da je sudjenje bilo kako treba, bio bi min i 1 crveni), uvek po 2 igrača na njemu....

Pored njega, Kalaba - koji se nije štedeo, a imao je razloga.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
2.544
Meni je pored kostolomije pre gola upadljiv bio i potez kada je brutalnim startom glavom na cigansku podlakticu zaradio žuti u 21. minutu. :pop za sudiju, :respectza Boga fudbala.

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
6.924
Nije šala,a ni fora, bolji i od Adebajora....

alboy75

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
953
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Sadik za razliku od "nekih" igra celu utakmicu a ne 5 minuta po mecu, igra i s loptom i bez lopte, nazalost cesto gresi (da nije tako tesko bi nosio nas dres) ali je manje vise uvek koristan.
Glas Pavlovicu za hrabro srce i za klasu.

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
255
Локација
blizu
Kako je neko već primetio, šteta što ne postoji opcija svi koji su igrali.

Posle juče i danas najmanje sto puta odgledanog gola, moj glas Natku, koji je probušio dvojicu njihovih "vedeta" i proturio loptu tek da prođe iza crte. Takve date golove protivniku sam uvek za nijansu više voleo.

trivunelli

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
857
Локација
25-i maj
Pavlovic ili Sadik ozbiljna dilema,ali ipak Pavlovic jer je to igrac koji je najvise uterao strah u kosti ciganima u poslednjih par godina a sto je posle ovog derbija evidentno. Mislim da je zadnji vazdusni duel izgubio nikad.