Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Панатинаикос-ПАРТИЗАН 89:91, играч утакмице

  • Зачетник теме Dzo
  • Датум покретања

Панатинаикос-ПАРТИЗАН 89:91, играч утакмице

  • Зек Лидеј

    Votes: 14 15,7%
  • Балша Копривица

    Votes: 0 0,0%
  • Кевин Пантер

    Votes: 82 92,1%
  • Јоанис Папапетру

    Votes: 0 0,0%
  • Данте Егзум

    Votes: 27 30,3%
  • Матијас Лесор

    Votes: 48 53,9%
  • Урош Трифуновић

    Votes: 0 0,0%
  • Данило Анђушић

    Votes: 3 3,4%
  • Јам Мадар

    Votes: 6 6,7%

  • Total voters
    89
  • Poll closed .

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Можете гласати
 

Vidic13

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
83
Reaction score
495
Локација
RS
Panter jer je kapitenski odradio posao.
Lesor jer je najbolji centar Evrolige, sa skoro double-double prosjekom u ovih 6 utakmica.
Egzum jer je istupio kad je trebalo i sa par polaganja odbio nalet PAOa
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Lesor (15 poena + 11 skokova) - još jedna odlična njegova partija, igrao skoro ceo meč a zadržao punu koncetraciju, za dva 5/7, bacanja 5/6 (jedino možda ono kucanje nakon promašaja Ledeja što nije realizovao ali ni to mu ne zameram).

Panter (29 poena + 4 asistencije) - opet vrhunska partija, onakav kakav nam je bio potreban pogotovo što nije bilo Nanelija pa je nadoknadio i njegovo odsustvo... trojke gađao skoro savršeno 6/8.

Ledej (13 poena + 10 skokova) - razmišljao sam između njega i Exum-a kome da dam taj treći glas ali ipak Ledej jer... mnogo veća minutaža i potrošnja ali čovek došao do dabl-dabl učinka i to treba poštovati.

*Exum, Madar i Anđušić imali svoje bitne uloge u ovoj vrednoj pobedi za nas.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.492
Reaction score
21.566
Локација
Beograd
Definitivno Panter, ali i Lesor sa skokovima i pogotovo bacanjima. Dadoh glas i Ledeju zbog duplo-duplo uz opasku za bacanja, tu mi je mast vadio. Dok za istu stvar pohvale Egzumu(pa i Anđušiću na užasno bitnoj trojci kad su prišli na +1), lik dve uzastopne utakmice ne promašuje bacanja kada se sve lomi. Ispašće da ću ishvaliti celu ekipu, ali Madar nakon tog EP, meteorski ide napred, samo da bude konstantan.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
Dao sam glas Panteru, Lesoru i Egzumu ali zaista svi koji su igrali zaslužili su veliki aplauz. Pantera i Lesora mislim da ne treba obrazlagati, a čini mi se da Egzum često odigra bitnu ulogu u važnim delovima utakmice.
 
Top