Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Партизан 1:0 ДАЦ Дунајска Стреда, играч утакмице

Партизан 1:0 ДАЦ Дунајска Стреда, играч утакмице

  • Бибрас Натхо

    Votes: 0 0,0%
  • Александар Шћекић

    Votes: 0 0,0%
  • Филип Холендер

    Votes: 0 0,0%
  • Марко Миловановић

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    123
  • Poll closed .

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.472
Reaction score
4.922
Локација
Boka
Lazar Markovic
Igor Vujacic
Danilo Pantic
Dodao bih jos Zdjelara i Jovica da mogu
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
Vujacic maestralan veceras.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Vojvoda Vujacic, veceras je sve zatvorio, i onog njihovog ofarbanog drzao u dzepu, pa je tek dosao do izrazaja kad su ga prebacili na desno na Sanicanina
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Vujačić stvarno k'o car, Markecu hvala što nije ostalo 0:0...i od mene toliko za večeras...

Stanojeviću, vrati mi Sumu, treba mi treći za glasanje.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Vujačić odigrao sjajno, nadam se nastavku takvih partija. On je bio glavni u odbrani, nije se šlepao i to je idealno. Nadam se da će Saničanin da bude dobar u korekciji jer štoperi puno iskaču a ni jedan ni drugi nisu brzi. ovo večeras je bilo super.

Marković sjajan pristup, izgledao donekle korisno fizički i odmah gol. Lep udarac, pametno taktički igrao, velika volja vidljiva. Mnogo toga ima još da dokaže.

Pantić željan lopte, kombinatorike, ubacivanja.. koristi svoje šanse, demantuje sve nas sumnjičave. nadam se da će striktno igrati centralno, sve po boku je baš problematično.

Istok i deo zapada dobijaju moj najveći glas. :respect
 
Top