Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Партизан 1:1 ц. звезда, играч утакмице

Партизан 1:1 ц. звезда, играч утакмице

  • Синиша Саничанин

    Votes: 0 0,0%
  • Милош Јојић

    Votes: 0 0,0%
  • Квинси Мениг

    Votes: 0 0,0%
  • Александар Шћекић

    Votes: 0 0,0%
  • Филип Холендер

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    135
  • Poll closed .

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Natko, i bez gola je bio " faktor stabilnosti"
Mali Terzic drčan i bezobrazan. Šteta što ga nije uvalio
Suma nacrtan za drugo poluvreme
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Zdjelar jer je ulazio u meso i Natho jer je majstor. Do 60. minuta sam kontao I Miljkon da će da dobije neki poen, a onda je krenuo da centrira.
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Evo ja Miljku dajem poen, ne zna čovek da centrira ali svaki ostali segmet igre večeras je bio za 10, iako je Nathov gol remek delo, a za Zdjelara više nemam reči da opišem šta on sve dobro uradi na svakoj važnoj utakmici.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.490
Reaction score
21.561
Локација
Beograd
Natho, gol je gol, pogotovo kada je lepotica. Zdjelar jer kida sredinu i Markoviću što je bio makar u drugom delu do povrede sjajan, sakrio je loptu i zakucao Rodića na njihovu polovinu. Videli smo posle toga koliko nas je to koštalo sva tri boda i gotovo titule na vidiku.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Pop u početku utakmice najbolji, ipak, kod primljenog gola samo nemi posmatrač...
Miljko u životnoj formi, ali šta vredi kad nismo pobedili...
Urošević i nazad i napred...ali šta vredi kad napred na može da pogodi saigrača pa to ti je...
Vujke i Sani..šta vredi ne primiti gol 82 minuta kad ga primiš u 83em...
Zeka opet pretrčao jedno 23km...ali šta smo imali na kraju od toga...
Zdjelar se bori kao u oktagonu, ali kad sam video onaj njegov ,,centaršut,, gde na naša dva slobodna igrača u njihovih 16m, on pogađa tribine JNA... :icon-rolleyes:
Jović opet kasni u odluci da krene u dribling, a onda dribla u pogrešnu stranu...
Marković...prvo bez učinka...a onda nalik opasnom fudbaleru...i OPET bez opipljivog, konkretnog, učinka u derbiju...Gol? Asistencija? :confused-smiley-013:
Riki tešku bitku vodio, i sve zamalo, ali...ništa, pa ne može ni on baš na svakoj da da gol...možda bi i dao da je još neko malo bolje sarađivao sa njim...zamerate mu što nije dodao Uroševiću...
...a veličate Terzićev pokušaj...
...a ja vam kažem da je i Terza imao samog Rikija na drugoj stativi, i da je možda mogao ,,,kutlačom,, da ga pronađe umesto što je šutnuo i promašio...

i...

Sve u svemu...

Samo je Natho pokazao klasu potrebnu za jedan derbi i dobija moj glas. On i niko više.
Zbog jednog poteza, šuta, gola? Da, jer to može da reši derbi.
I da smo imali samo još jednog takvog, sa samo jednim klasnim i preciznim potezom, šutom, golom - mi bismo ovo večeras dobili.

Ali nismo.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Natho, uz sve opravdane kritike do sada, igrač koji jednim potezom pokaže svu raskoš i lepotu igre. Još bi dodao Zdjelara jer onako se sa musavima igra. Ostale neću ni komentarisati, a predlog za moderaciju da možda uvedemo i glasanje za najlošijeg igrača iz kola u kolo, pa da imamo prostora da iznosimo i frustracije. Na sve to nije možda loše i da trener vidi (ako već čita ovaj forum) šta mislimo o njegovim zacementiranim ljubimcima koji srećom ne gube pasoše, igraju na osećaj i ne traže platu.
 
Top