Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Партизан 2:0 Санта Клара, играч утакмице

Партизан 2:0 Санта Клара, играч утакмице

  • Иван Обрадовић

    Votes: 0 0,0%
  • Данило Пантић

    Votes: 0 0,0%
  • Александар Шћекић

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    200
  • Poll closed .

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Zdjelar zatvorio sve, nije izgubio nijedan duel, pametno tukao i zarazno prenosio čvrstinu na saigrače.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.086
Локација
Beograd
Svaka čast Zdjelaru na želji da povređen odigra ovo, kao i na onom ,,dodavanju gasa,, u 98om minutu kod protivniče korner-zastavice...ali moram glasove da dam onima koji su ovu utakmicu rešili u našu korist:

Po ko zna koji put u velikoj utakmici mali Suma uradi nešto bitno, ovoga puta iznudi penal...
I pokaže da dribling još uvek postoji u fudbalu (naravno, ako si pravi fudbaler)...

Zelenortski Zmaj opet dao gol...ovoga puta za ,,izjednačenje,,...

Bosanskohercegovački Zmaj dao gol za naš ,,prolaz,,...
A od mene dobije i aplauz za naš jedini ozbiljan prodor ka protivničkom golu u drugom poluvremenu...ono kad se najozbiljnije stuštio ga golu Santa Klare dok su ga ostali naši igrači u neverici gledali! :clap

Njima je valjda u mislima jedino to da se na 2:0 samo braniš, a ne i da daš još neki gol?

(Pravda za Fabrisia Dornelasa!) :D
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Ne dati glas Zdjelaru za ovo veceras je "zlocin" :)
Jojic, vise kao podrska da bar ovako mora stalno
Rikardo, jer prezivljava sam bez da moze iko da ga odmori sa klupe
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
402
Reaction score
534
Glas ide Zdjelaru, zbog toga što čini sve druge oko sebe boljim igračima. Kapiten Partizana.
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
231
Reaction score
580
Локација
Bijeljina
Pogled Saše Zdjelara prema jednom od igrača SK nekoliko sekundi pošto ga je isti udario i pruža ruku, e tu se dobila utakmica. Tu su se usrali SKovci.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Momenat oko 90 minuta, igrac Santa Clare uzima loptu i ide pre nasem golu, pored njega trckari Holender koji je uso u drugo poluvreme. Sve to vidi Sasha Zdjelar sa centra i krene u sprint da sustigne tog igraca. Sasha Zdjelar koji igra vec 90 min pod povredom..

Krajni epilog oduzeta lopta..

Ustao sa kreveta i dao aplauz koji je trajao sigurno 30-40 sek.

Veliki Sasha Zdjelar!!! Igrac utakmice!!
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
@SpejsNigrutin krajnji epilog ovaj ispucava loptu u gol aut. Ista misao, kao da su zamenjene uloge i da je Zdjelar taj koji je ušao 10ak minuta ranije, a ne Holender koji kaska za svojim igračem.
I da, glas Zdjelaru, ne samo zbog ove situacije već zbog cele utakmice, odnosa, razlike koju pravi da sa njim na terenu izgledamo kao drugi tim i za kraj zbog svega izrečenog na kzš posle utakmice.
Ja posle svega i ne očekujem neka pojačanja, možda jedno da mogu da kažu uradili smo nešto ali ako ovog čoveka prodaju biće to svestan zločin nad ovim timom i veliki autogol za ekipu. Sve i da uzmu 5 miliona za njega al znajući koji su sićovani u pitanju za 500k će ga spakovati sa sve mašnicom, uz podrazumevane oproštene plate.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Glas jednio moze da ide Zdjelaru, ne pamtim da sam gledao takvu igru zadnjeg veznog, jos od Duljaja protiv Zidana 2003. A isto ne pamtim da sam video preko 300 glasova na nekoj anketi, sto samo pokazuje koliko je bitna bila pobeda sinoc
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
Zdjelar i Sanicanin od mene, a zena kaze da je ona najvise primetila malog Jovica (doduse ona ga zna kao 77 :D ) kako se kida u svakom napadudok je igrao pa eto i od nje 1 glas za njega da ne bude da ne slusam zence :D
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Zdjelar!! Prvi medju jednakima
 
Top