Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Партизан 2:1 Војводина, играч утакмице

Партизан 2:1 Војводина, играч утакмице

  • Синиша Саничанин

    Votes: 0 0,0%
  • Слободан Урошевић

    Votes: 0 0,0%
  • Саша Здјелар

    Votes: 0 0,0%
  • Љубомир Фејса

    Votes: 0 0,0%
  • Милош Јојић

    Votes: 0 0,0%
  • Лазар Марковић

    Votes: 0 0,0%
  • Александар Лутовац

    Votes: 0 0,0%
  • Иван Обрадовић

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    33
  • Poll closed .

CH3COOH

Početnik
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
83
Reaction score
166
Локација
Novi Sad
moj glas ide rikardu a pored njega je terzic i natko
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.460
Локација
Beograd
Koja razlika u klasi između Natha i nekih ostalih...čovek je onim pasovima ,,izmislio,, fudbal za većinu kolega iz tima...
Razmišljah da li da dam glasove i Rikiju i Terzi za golove, ali ,,automatski,, sam ,,kliknuo,, samo na Natha pa neću sad da menjam ono što sam već uradio...
Ali ću da vam kažem još jedan utisak sa duela protiv Voše:
Ljudi, da je kojim slučajem utakmica trajala još 10 minuta ona Vojvodina i to onakva kakva je bi izjednačila na 2:2...takav osećaj sam imao...

,,Pričali,, smo nedavno, na nekoj drugoj temi o ,,spuštanju kriterijuma,, u Partizanu...Natho je, eto, trenutno naš najbolji igrač, ali u nekom boljem Partizanu, on bi imao još jednog boljeg, bržeg i mlađeg igrača (vezistu) pored sebe, pa bilo da igraju zajedno, bilo da Natho uđe u poslednjih pola sata ili 20 minuta da ,,zatvori,, utakmicu, itd...
Ali naravno da nije problem Natho, nego ostali koji ne samo da ni približno ne mogu da dosegnu njegov nivo MISAONOSTI u fudbalu, nego oni ni FIZIČKI nisu baš nešto superiorni u odnosu na njega!
OK, možda bi ga ,,pobedili,, u trci na 100 metara, ali njegova lopta ,,u sekundi,, stiže do planiranog saigrača/napadača, a njihova...ili kasni, ili je i nema...
 
Top