Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Партизан 2:1 Војводина, играч утакмице

Партизан 2:1 Војводина, играч утакмице

  • Немања Стевановић

    Votes: 0 0,0%
  • Александар Миљковић

    Votes: 0 0,0%
  • Игор Вујачић

    Votes: 0 0,0%
  • Марко Јевтовић

    Votes: 0 0,0%
  • Милош Јојић

    Votes: 0 0,0%
  • Александар Лутовац

    Votes: 0 0,0%
  • Никола Терзић

    Votes: 0 0,0%
  • Филип Холендер

    Votes: 0 0,0%
  • Немања Јовић

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    23
  • Poll closed .

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Промашивали смо јуче и упропашћавали прилике, па хтедох да дам гласове само стрелцима...
Ипак стално смо неправедни према дефанзивним играчима, јер голгетери увек имају више ,,прегледа,, и дивљења, па хајде да то бар мало исправим дајући глас Ћелавом штоперу, коме очигледно много више прија да игра такву позицију него да га терају да буде бек...кад већ није бек...

А онда сам хтео поново да се осврнем на оне наше невероватне промашаје и да синоћ напишем како ми се стално ,,мотало по глави,, да бих за ову утакмицу радо давао и ,,негативне,, гласове - пре свега Маркецу и Натху за она ,,фулања,,...
...али је управо тада Влаховић дао гол за Јуве, па сам се мануо писања и гледао финале Купа Италије до краја...
И не замерите ми за оф, али мислим да има смисла да поставим снимак Дуциног гола и на овој теми:


И онда да га упоредим са овим:


Или са овим:


Добро. Сваком играчу, па и најбољима (а Натхо је свакако један од таквих у тренутном Партизану!) се деси да погреши, промаши, итд...
Међутим када се на истом месту ,,скупе,, Натхо који погреши, и Маркец који промаши, и Зека који ,,киксне,, - то је могло мнооого скупо да нас кошта - или нас је већ коштало, или ће нас још додатно скупо коштати...

,,Причали,, смо недавно о СПУШТАЊУ КРИТЕРИЈУМА - ето, тај Дуца (додуше тек из другог покушаја) тамо негде да гол (али га даде!), онај Аца Митровић исто цепа мреже, па људи, хајде да не заборавимо, али ти момци,расни голгетери, су некад играли за ПАРТИЗАН, као што је и Маркец из ПАРТИЗАНА отишао ,,у Европу,, као талентовани клинац...
Али сад Маркец, ниси више клинац, свако га некад промаши, али ти га већ дуже време не дајеш...дај концентриши се, па га коначно ,,муни,, у финалу домаћег купа које је ,,за неки дан,,...

О.к. свакако је било шта да се види на јучерашњих ,,плус 32 Целзијуса,, у Хумској, и Сунце нам је свима било ,малчице,, ,,ударило у главу,, тако да сам се више хватао за ту моју исту главу шта смо све промашивали, него што сам се од радости хватао за главу за оно што смо погађали...
...али да не давим више на овој теми - прећићу на одговарајућу...
 
Top