Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Партизан 2:2 (пен. 4:2) Сочи, играч утакмице

Партизан 2:2 (пен. 4:2) Сочи, играч утакмице

  • Марко Живковић

    Votes: 0 0,0%
  • Филип Холендер

    Votes: 0 0,0%
  • Рикардо Гомеш

    Votes: 0 0,0%
  • Александар Миљковић

    Votes: 0 0,0%
  • Иван Обрадовић

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    175
  • Poll closed .

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Глас за Здјелара, каква перфекција од утакмице. Већ дуже вријеме говорим да је наш најбољи играч и са најмање осцилација.
Подигао је љествицу баш високо, толико да страхујем да ће га говна утопити већ сада.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
@Zlatiborpfc

Uze mi reč iz usta. Prvo kad su svi krenuli “na na na na na na na na napred Partizan!” prodje mi kroz glavu 2005, Artmedia i celi produžeci gde smo svi ruke gore i ova pesma. Rekoh na glas daj ljudi nemojte ovo, ne mogu da preživim ako krenu penali.

Dodjosmo do penala i onda kad ga je zveknuo Vujačić samo što mi nije pozlilo, osetio sam se kao da noge više nisu moje. Ostali smo poslednji na istoku, isteraše nas žene koje čiste stadion.

Tako da ne, jes bilo lepo ali od ovoga može da se rikne.

Ja ne znam dal se neko seća, ali se ja vrlo sećam naslova u Novostima gde je čovek umro tokom penala 2003, e sad dal je video Milivojev gol ne znam, ali mi se urezalo u glavu…
 
Top