Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Партизан 4:0 Вождовац, играч утакмице

Партизан 4:0 Вождовац, играч утакмице

  • Немања Стевановић

    Votes: 0 0,0%
  • Марко Живковић

    Votes: 0 0,0%
  • Немања Јовић

    Votes: 0 0,0%
  • Лазар Павловић

    Votes: 0 0,0%
  • Милан Смиљанић

    Votes: 0 0,0%
  • Александар Лутовац

    Votes: 0 0,0%
  • Марко Миловановић

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    93
  • Poll closed .

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Kako je lepo gledati Partizan.
Stanojeviću svaka čast na strategiji gde najbolja karakteristika svakog fudbalera dolazi do izražaja.
Drugi gol je bio čista poezija, iz odbranbenog auta i greške našeg golmana, u pet sekundi stižemo do pogodtka, iz tranzicije i promene strane.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Natko i Rikardo Gomes fenomenalni veceras
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.718
Reaction score
29.439
Локација
Beograd
Rikardo je zaista klasa za ovu našu ligu, ali ne mogu da ga zovem aždaja ili pojačanje...jer čovek je nekako naš još odavno, sad se samo vratio kući...večeras gol i asistencija - moj glas.
Holendera sam kritikovao da je već na nekoliko utakmica bio nevidljiv i neupotrebljiv, večeras je rešio da me demantuje, on takođe ima i gol i asistenciju - i moj glas.
Prvu (i to kakvu!) ,,VAR-asitenciju, ikada na JNA ,,upisao,, je Tatko-Natho...ali je gol dao Šćekara, dao ga je i Pantić...
A ja ću moj glas ipak dati bradonji Crnogorcu...kao nagradu za višemesečni trud i kao nagradu za primer da i zadnji vezni ima prava da se uključi u napad i da glavom postigne gol! Malo li je?!
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
Natko velemajstor.
Zato ne dajem drugima glas samo da ne obezvredim njegov
....a zasluzili su.....
 

mapmaker

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
50
Reaction score
111
Локација
Земун
Natho definitivno.
Igrač koji može da reši utakmicu podigne tim isto kao i Saša Ilić.
 
Top