Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Партизан 4:0 Раднички Ниш, играч утакмице

Партизан 4:0 Раднички Ниш, играч утакмице

  • Игор Вујачић

    Votes: 0 0,0%
  • Александар Шћекић

    Votes: 0 0,0%
  • Никола Терзић

    Votes: 0 0,0%
  • Филип Холендер

    Votes: 0 0,0%
  • Лазар Марковић

    Votes: 0 0,0%
  • Лазар Павловић

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    138
  • Poll closed .

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.118
Reaction score
32.360
Локација
vaginamandibularia
Rikardo, ne daj boze da se povredi. Bez njega smo realno kurac u napadu.

Zivkovic, najzad nekoliko ljudskih centarsuteva, sto se tice ofanzive on i miljkovic se bave razlicitim sportovima.

Vegan, jbg zasluzio je danas pohvale i za odbranu uz ono sto je igrao napred.
 
  • Like
Reactions: BiP

CH3COOH

Početnik
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
83
Reaction score
166
Локација
Novi Sad
Rikardo, jedini spic kojeg imamo.. osmi gol u ligi i definitivno najkljucniji igrac u celoj ekipi.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.313
Локација
Brèko, BIH
Jojic prijatno iznenadio, Zile centarsut perfektan,ostali takodje dobri.Ali izdvajam 2 gola, 2 asistencije. Bravo Riki Roda majstore :respect
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
402
Reaction score
534
Riki, dva gola i dve asistencije. To bi bilo to.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.121
Reaction score
1.863
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Riki!!! Sve zbog one asistencije tatku (a mogao je da ima het trik)! Inače njega sam jer sam „morao” inače mi je CELA EKIPA pri srcu! Ono slavlje kad smo izblokirali japanca njihovog… NEPROCENJIVO! Bravo momci!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Ne znam da li pamtimo ono što smo o igračima pisali od utakmice do utakmice?
Ako pamtimo, setićemo se da smo neke itekako kritikovali...pa ih nekad hvalili, pa kritikovali, pa hvalili...i shvatićemo da forma, igra i igrači ,,variraju,, ali da to ,,variranje,, dosta zavisi i ko je sa druge strane terena, Soči, Santa Klara, Kolubara, Radnički Niš, itd... Nije svejedno.

No, ovde smo samo na ,,domaćem terenu,, (i domaćem prvenstvu i na našem domaćem drevnom JNA), te, glasanje sledi:

Živković je ,,pokidao,, danas, ima dve asistencije i plus je učestvovao u akciji kod još jednog kola...bravo Žile! :clap

Riki Roda je našeg protivnika danas ,,sahranio, pokopao, zakopao,, sa dva gola i dve asistencije...bravo Riki Roda! :clap

E...a dok nisu počeli da pljušte golovi, najbolji mi je bio Jojić...Zeka Vegan ima zaista ogroman radijus kretanja, igra ono što ja tražim da igra neko i u Evropi - od gola do gola istim intezitetom, i odbranu i napad - samo...kad su počeli da ,,pljušte golovi,, - našeg Zeku ta čast nikako večeras nije htela, šutirao je, promašivao...da je dao, bio bi perfektan, ali kako nije...

Moj glas ,,malom,, Joviću koji je, čim je ušao u igru, odmah pokazao da je i gazda i tata na terenu i kako se daje gol...bravo sine! :clap

Dao je gol i Tatko Nathko, ali, hajde, ima on već puno fudbalskih počasti u karijeri, a imali smo mi i dosta dobrih igrača večeras u timu...nego, ipak, daj da obradujem ,,malog,, - koji igra k'o veliki!
Možda njemu to bar malo nešto znači...
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Četiri, pet kandidata...
Ipak, ovim redom
1. Živković
2. Rikardo
3. Jojić
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
jesti rikardo dao golove ali ga je zile pogadjao u vugla!!
 
  • Like
Reactions: MAK

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Izgleda da su Zeki trebale jače utakmice da uhvati ritam, teško je ući u pravu formu protiv ovih naših njivaligaša koji izduvaju poslije dva sprinta pa onda 70 minuta trčkaraju, vidim ja da mu je trebao Soči i Santa Klara i punih 90 minuta trke i borbe.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Рикардо апсолутни играч утакмице
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Rikardo i pticama na granama je jasno zašto.
Moram da izdvojim i Živkovića, konačno centaršutevi sa bekovske pozicije, Saničanina koji je juče bio krajnje požrtvovan, jednom prilikom i nokautiran i Zeku Jojića, koji iz utakmice u utakmicu pokazuje napredak. Prekidi su i do sada bili najbolji deo njegovog repertoara al lagano kreće borba, oranje po terenu- samo tako neka nastavi.
Ostali korektno, možda i najslabiji utisak Lazar Pavlović.
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
319
Reaction score
1.219
Локација
Београд
Рикардо без сумње, али похвале и за Живковића јер је лепо видети бека који зна да изведе центаршут. Јојић се дигао мало, агилнији је него што је био на почетку сезоне, па бих и њега поменуо.
 
Top