Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
e ovo bi onda bio ozbiljan transfer, da imamo ozbiljnu upravu pa da ga zadrze jos par sezona, dosla bi mu cena do 20 miliona, ali ako se te pare stvarno uloze u remont ekipe i dovedu ozbiljni igraci onda razumem potez prodaje
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Ова управа није спосбна да уради и мање ствари за клуб, али реално тешко би било која управа задржала још две сезоне оваквог играча са оваквим интересовањем у овом свињцу од срБског фудбала.

Kako smo pozajmili Dingu kad mu istice ugovor ovog 31.?

Ако је ово тачно, онда је продужио уговор са матичним клубом да би Партизан морао да га одкупи на крају...а не би ме чудило да је све урађено у некој менаџерској комбинацији...
 
Последња измена:

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Osam miliona je ok cifra (sumnjam da je istina sve dok ne bude gotovo). Tesko da ce neko vece pare da plati za igraca nase lige.

Da nije lopovluka, ta cifra bi pokrila veci deo famoznog godisnjeg budzeta od 12 miliona, i to prodajom igraca za kojeg ne mozemo reci da je nezamenljiv. Nije isto kad ispadne iz tima Pavlovic i Leonardo.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
^ Na našu žalost trenutno nismo kalibar kluba koji može da ide 10+ miliona za transfere. Poznajući ova partijske uhlebe u upravi prodaće ga za tepsiju bureka. A telegraf je slabo relevantan izvor...
Pa bas zato sto je telegraf ili drugi partijski medij mislim da su bliski ovim poltronima iz uprave i da takve vesti su blizu istine.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Sa njim je titula vrlo moguca misija !!!
druze ne zavaravaj se
sad da nam se vrate i leo i djuka mi smo daleeeeeeeeeeeeeeeeeeeko od titule, mozda necemo se oprostiti od iste vec u oktobru nego eto krajem novembra

nama je NEOPHODAN kompletan remont ekipe, ali kompletan, raskrstiti sa ovim nasim superliga prosekom koji cini 90% nase ekipe, naravno od toga nema nista jer u upravi nemamo ni para ni zelje ni znanja za tako nesto


ps 8 milki sa sve masnicom, ali ne verujte nasim "novinarima" koji se razbacuju milionima ma i za 5 da ode puna kapa al tesko da ce klub i jedan ceo milion videti od toga
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Mi da bi se borili za titulu moramo da imamo ekipu koja je 5x bolja od svih drugih, i jedno 2x bolja od ciganske, jer za razliku od njih mi nemamo 28 prijateljskih utakmica u sezoni, i sudijsku organizaciju iza sebe. Super je ako Leonardo dodje, ali jos ti fali dva krstena beka, krilo i napadaca, posto Rikarda prodajemo. Leonardo cak i ako dodje je tek jedan deo slagalice u kojoj nam fali dosta, dosta delova
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Ne daj te da nas osvojeni kup, za koji samo oni sa terena imaju zasluge, zavara, pa da zaboravimo ko vodi klub. Prodaće se svako ko bude imao ponudu, dovešeće par kombinacija, da zatvore taj prostor i još nekoga, ko ne može da nađe ništa bolje.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.152
Reaction score
14.401
Локација
Brdo Banovo

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.541
Reaction score
3.821
Локација
Beograd
Cekajte malo. Dinga u jebenom Uralu igrao samo 2 utakmice i koliko vidim svi su odusevljeni ?
Priznajem nikada ga gledao nisam ali podatak da je odigrao samo 2 utakmice u sezoni mi je znak da se odmah okrene glava. Izgleda ne i za nasu upravu.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
O kakvoj tituli mastate sa ovom upravom i nepostojecom tribinom. Ko da izdejstvuje regularno sudjenje bar na nasim utakmicama svojim uticajem i ko da izvrsi pritisak na samom mecu kad treba? Dovoljno kvalitetnu ekipu koju ne mozes pokrasti i oteti joj bodove necemo imati.

Za sad bi pohvalio sto se radi posao od prvog dana, Savo je dao solidnu izjavu kod Zexa. Naglasio vaznost priprema i koliko sam zakljucio ima neki plan. Nije tupio kao ivica pickica i gmazura. Cak je iskulirao Zexov izliv u fazonu "decko tebi nije dobro". Sve to je ohrabrujuce na neki nacin,ili ja nesvjesno zelim da se ohrabrim da cemo ako nista probati da igramo fudbal koji se moze gledati.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Iskreno kad je dosao Savo ja nisam bio optimista, znamo svi istoriju njegovu kako je preletao kako je vetar duvao. Ono sto se meni svidja kod njega je sto prica o fudbalu i vidi se da je tu zato sto on hoce da uspe u trenerskom poslu, doveo je po meni solidan strucni stab. Ako nista drugo ekipa ce nam vise trcati, bice spremnija to je za pocetak nesto sto bi morala da ima ekipa koja zeli da bude prvak i da igra evropu. E sad ne zaludjujem se nekim pricama da cemo biti prvaci jer dokle god je ovakva klima u Srbiji nas klub ce biti sparing partner mezimici. Ono sto mi mozemo uraditi i sto nam ne moze niko zabraniti je da radimo ojacamo sportski deo price kluba (neka me neko demantuje i kaze koja je to pa uprava bila dobra po klub treneri su ti koji su nizali uspehe iz nicega sto je vec neko drugi na ovoj temi i napisao). Ono sto je Savi i strucnom stabu zadatak da ubode svako pojacanje sto dovede, da ocisti ekipu od proseka sto je skoro svaki igrac iz ove generacije. Da se oslobodi onih koji imaju veliku platu. A taj Dinga ako je talenat kao sto je bio pre 2 godine i toliko hvaljen igrac on ce proigrati posle 2 3 meseca, samo ne vidim poentu dovodjenja njega na pozajmicu ali dobro.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.847
Prvi sam se bunio i pljuvao po Savi kada je dolazio,ali osim konacno dobrog strucnog staba covek izgleda ima neko znanje i neku viziju fudbala. Par igraca je bukvalno digao iz mrtvih. Igra lici na nesto,igraci su posle milion godina vidljivo spremni,odavno nisam video da nam ekipa toliko radi na terenu i trci. Kod Marka smo poslednji put imali tako nesto.
Svidja mi se i sto ce 4 stranca dovesti na ofanzivnim pozicijama.
Sto se mene tice ako nekim cudom vrate Lea i dovedu solidnu zamenu za Rikarda,ovi ostali nek se poredjaju kako god,pregazicemo ovu bednu ligu! Za evropu je ipak potrebno malo vise.
Naravno,voleo bih konacno da vidim zamenu za Moreiru,po meni najvaznija pozicija u ekipi.
Ne znam dal ima nekih naznaka da uopste traze takvog igraca,ali znam da nam to treba kao leba!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.410
Локација
Beograd
Је ли ово Форум навијача Партизана
или неко тмурно место
где се кука сваког дана

па ваљда се надамо и кад иде и када нам не иде
дакле
у наступајућој сезони
освајамо дуплу круну
и још Евролигу приде

јер
зајебана смо ми сорта
способна да свакога изненади
и шта да се ради

дакле
освојићемо све што рекох

оће л неко да се клади

:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top