Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.152
Reaction score
14.398
Локација
Brdo Banovo
Sa ovom upravom, za najvise dve do tri godine :gaah:...necemo imati ni potrebe razmatrati "milevu" i transfere. Ako ne udjemo u grupu LE po svemu sudeci idemo ispod crte povlascenih ekipa, pa cemo onda da docekujemo sa strepnjom utakmice u sezoni kupanja. Razni Nefciji, Seriifi i nikad jacim Kairati- sanse za prolaz dalje 50 % u najboljem slucaju.

Prelazni rok nam se po svemu sudeci svodi na prodaju Pavlovica ( na silu, kako to najbolje umemo). Ako ga veliki sportski radnici Vazura&Vucela posalju negde sa masnicom za par miliona, mozemo da ocekujemo jednu veliku misteriju u dzaku. Mozda nas kocka pogleda i bude u pitanju neki novi (K)Leo, a mozda opet zabodemo nekog od onih sa nadimkom Bebeto/Romario i budu veci promasaji od Sume. I igracki i finansijski i zonglerski...

Bogosavac decko da je pametan, da nas odjavi i da se ne vraca u blato. Pa da opet pazarimo od Spartaka, sigurno oni imaju nekog za nas. Ono, 200-300 hiljada + procenti i tako to.

Vazura voli to. Mislim procente. Vucela voli plavuse, dosijee i Vucica, Vuletic voli penis a neko da VOLI PARTIZAN?!

Uprava napolje, smrt onom koji lebdi.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Bogosavac je bio jednom kod nas i to je to. Iako ga cijenim, smatram da nema poseban kvalitet za neko poboljšanje naše igre. Za rezervu da, ali nećemo se sad boriti za takvog igrača po svaku cijenu.
 
Последња измена:

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Bio bi dobra rezerva Marcelu Miletiću i Patrice Evri Uroševiću.
Daj da se ne zajebavamo, nemamo levog beka ihaha godina a trenutno boljeg teško da možemo dovesti.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.564
Reaction score
1.055
Jeste. Ali ako su od toga videli 50% u dupe da se šutiraju. Znam da je pola otišlo njegovom menadžeru, a mislim da je to picousti junior. Ali ne držite me za reč, nisam 100% siguran.

Цигани, као клуб, добили су нешто мало више од Партизана (који је добио 1,7% - 170.000 евра).

За менаџера си погодио.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Znajuci nasu upravu i Lea, ako uopste postoji mogucnost za dovodjenje treba prvo da se obezbede pare za prvu godinu njegovog ugovora. Jer znamo da nasi ne isplacuju plate,a Leo bas i nece da igra bez para. Da nebi posle bilo opet razvlacnja po medijima o Leu.

Steta sto Valijente nije ostao, pogotovo sad kad Pavlovic odlazi. Bice nam gadno u kvalifikacijama.......

Nebi ni ja igrao bez para. Mislim da niko normalan i nebi.

A u kvalifikacijama ima da bude bas gadno. Ako udjemo u grupe ti ce biti veliki uspjeh sa obzirom na to kakvog trenera imamo i kakva nam je uprava.


Ps. Savo nemoj samo rijec "bomba" da koristis molim te.. Svi dobro znama koje govno od covjeka je cesto koristilo tu rijec.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.255
Reaction score
6.874
Bez zelje da omalovazavam neke klubove koji se casno opiru ciganskij zgadiji, ali sunce ti jebem ovi kreteni su nas sveli u rang ekipa koje se bukvalno jedva krpe i sastavljaju. Isto tako ne zelim da mracim, ali svaki jebeni put kao malo dijete cekam prelazni rok, ne bi li nas Partizan napravio respektabilan tim i svaki put sarena laza. Zavrsicu ja u Lazi Lazarevic uz nas sportski sektor.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Ovaj prelazni rok kao kad se neki amateri spremaju za rekreativni fudbal pa jedva navuku nekako 9 ljudi ali im jedan fali da bi imali dve ekipe pa da prangijaju.
Mi umjesto da dovodimo pojacanja i dalje jurimo i borimo se za prosjek igrace kojima je vrhunac karijere Partizan.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Mislim da smo mi svi skocili na Milosevica a realno pokazuje vise interesovanja i zara za poslom nego sto je pokazivao Bata. I ja bih voleo Marka Nikolica na celu strucnog staba ali u ovakav klub moze doci samo onaj ko je lud a vredi nesto ili totalni pocetnik dobili smo ovo drugo. Nama neka je Bog u pomoci sa ovakvom upravom koja nigde ne misli da ide ipak imaju 6 trofeja koje ponosno isticu a u tim sezonama sto smo vec u oktobru polozili oruzje za titulom nema veze..
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ne znam sto se cudite oko toga kakve igrace dovodimo kad svi znamo da nemamo prebijene banke za plate, a kamol za obestecenje. Ko god se od igraca raspita, vidi da dugujemo novac igracima i odmah mu nismo opcija. U Partizan od bivsih igraca ce doci samo ko nema gdje drugo. Poremetili smo rad omladinske skole, preranim ubacivanjem u prvi tim a onda i preranom prodajom svega sto vredi imalo, dovodimo autobusima JSL igrace..itd. Vec ispricana prica. Upali smo u zatvoren krug gdje se ide iz sranja u sranje. Sve je to posljedica neodgovornog i kriminalnog rada uprave. Poganiji su od cigana.....
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Mislim da smo mi svi skocili na Milosevica a realno pokazuje vise interesovanja i zara za poslom nego sto je pokazivao Bata. I ja bih voleo Marka Nikolica na celu strucnog staba ali u ovakav klub moze doci samo onaj ko je lud a vredi nesto ili totalni pocetnik dobili smo ovo drugo.

Ovde se poptuno slazem. Mislim da sam pisao jednom o tome. Meni deluje da Mirkovicu totalno nije bitno, da li ce sutra biti trener, ili sportski direktor, menadzer, i da li ce uopste biti u fudbalu!?... Kad se to uzme u obzir, cemu onda raspravljanje o njegovim kvalitetima. Nijedan posao ne moze se raditi kvalitetno, a da nisi siguran da je to ono sto zelis.

To jeste upgrade sto se tice Milosevica, ali za sve ostalo jos je rano. Jeste osvojio kup, svaka cast na tome, ali pred njim je jos mnogo dokazivanja. Evropa ce pokazati dosta toga.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Ne mislim da je Mirkovic bio nezainteresovan i mislim da tu gresite,nego Savo Milosevic zna pravila igre i ume da precuti i dodje do cilja ili igraca koji ga interesuje i da politicki odradi ono sto mu treba a Bata nije imao zeludac za te price.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Ne mislim da je Mirkovic bio nezainteresovan i mislim da tu gresite,nego Savo Milosevic zna pravila igre i ume da precuti i dodje do cilja ili igraca koji ga interesuje i da politicki odradi ono sto mu treba a Bata nije imao zeludac za te price.


Ma, kakav zeludac, Mirkovic nema slifa za ovaj posao i tacka. Mozete da ga Batate koliko hocete, on nema pojma. Svaka cast kao igracu, nije za njega trenerska klupa.
Savo je za njega, a posebno za Djukica fudbalski intelektualac, covek razume fudbal.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
U par rečenica je juče pokazao svoje fudbalsko znanje na poluvremenu utakmice sa Ukrajnom.
Pogledaj pa komentariši.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top