Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Manje para a veci procenti tako bi se radilo da nisu na sceni Vazura i lopine. Jel umemo mi iz omladinske da izbacimo igraca za prvi tim a da nije stoper. Inace,obozavam ovu temu da se lozimo malo.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pise se da smo zainteresovani za Ndiaje iz Napretka iskreno ne bih ga voleo, za Ovusua iz Cuke kao i pomenutog Vitasa. Savo je izjavio da zeli sto pre prodaje da se dese kako bi poceo sa nadogradnjom tima. Za Lazara Markovica se zainteresovao Gent, @bonaventura pomenuo si Jojica on bi nam itekako dobro dosao ne znam sto ne igra vise strasno mi se svidja nama bi legao kao budali samar na pozajmicu posto mislim da ima visegodisnji ugovor. Obradovic je izjavio u nekoliko navrata da ga ne interesuje povratak u Srbiju sad koliko je realan nr znam al ne treba se po svaku cenu spustati niko nije iznad kluba.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Може Ђилас на клупу.
Шалу на страну, не веујем да ће Обрадовић доћи код нас, а камоли Лазар Марковић.
Кад само помислим да смо до пре годину ипо дана маштали о Митру, еее...
Страшно.
Предстоје нам појачања типа други најбољи стрелац Лиге Републике Српксе или најбољи стрелац купа Црне Горе.
Надам се да грешим, али све ми изгледа као да ће се ствари овога лета тако одвијати; наравно уз масовне одласке иоле квалитетних играча из клуба.
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ja sam mislio da bude samo u rotaciji, ako ga već ne možemo prodati. Slažem se sa stavom da za naš klub mogu igrati i trebaju igrati partizanovci i oni koji će to postati igrajući za naš klub koji su bili neutralci. E sad mi počevši od prve ekipe do tribina imamo navijače drugih klubova što mi je još poražavajuće pa se nešto ne bunimo :D.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Па ако већ имамо важећи уговор са њим, а немамо коме да га уваљамо, нормално да је најбоље да буде ту у ротацији, нама баш фали резервни шпиц, плус што је готово извесно да Рикардо одлази.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.536
On nije spic, on nije fudbaler, on nije covek.
On je ciganska picka. Ende.
Zabole me sto imamo ugovor sa njim, jebo ga Iliev u usta.
Nista licno protiv tebe Vojvodo, ali on je medju najvecim sramotama koja je na zalost, nosila nas dres.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
On nije spic, on nije fudbaler, on nije covek.
On je ciganska picka. Ende.
Zabole me sto imamo ugovor sa njim, jebo ga Iliev u usta.
Nista licno protiv tebe Vojvodo, ali on je medju najvecim sramotama koja je na zalost, nosila nas dres.
Нажалост, у скорије време, све је више таквих срамота.
Ја сам најпре за да га се решимо како било, а ако ни то не успемо, боље да седи на клупи, него да ко Остоја буде скроз избачен из свакако мало и јадног ростера.
Ништа лично, наравно, само дискутујемо, како доликује браћи Гробарима. :ziveli
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.536
Iskreno Stojance, ja ga ne bi ni tad trpeo.
A nisam dosledan :wink:
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.904
Локација
Tu, odmah iza tebe
A i taj Ozegovic je vise oznojio dres nego pola Grobara kod nas. Ja njega ne mirisem, al’ sto jes’ jes’.

A Stojkovic jeste njî’ov bio i ostao.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ne zanima me, znoj mu vonja na ciganstvo. Kod mene ne prolazi "ako je Turčin krvav do lakata, poturica mora da bude do ramena".
Neka znoji dres na drugu stranu. Boli me kurac.
Ne volim cigane u našem timu i tačka.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.564
Reaction score
1.055
A i taj Ozegovic je vise oznojio dres nego pola Grobara kod nas. Ja njega ne mirisem, al’ sto jes’ jes’.

A Stojkovic jeste njî’ov bio i ostao.

Како не, одиграо целих 25 утакмица за цигане, а скоро 300 за Партизан. Шта онда кажеш за Кљајића? Он је једини играч у историји цигана који је прошао све њихове млађе категорије, од претпетлића до омладинаца.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Iskreno ako se ti boris za dres taj sto nosis i dajes 100 posto sebe dok si u klubu sta me briga ako si u petlicima kadetima bio kod cigana. Naravno ne treba imati dvostruke arsine ( Ozegovic, Stojkovic) onda treba biti dosledan i isti stav imati za sve koji su pre pricali i busali se kako su cigani veliki a blatili nas Partizan. Onda se o takvima ne treba ni polemisati kao nekim buducim igracima. Prateci Stojkovica preko instagrama on je klince navukao na Partizan tako da je to kod mene plus. Ja o tom Ozegovicu nemam neki preterani stav on meni nit smrdi nit mirisi, greska je u startu sto je potpisan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top