Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ocekuje nas jos jedna teska, mucna i za kraj sezona za zaborav.
I nije stvar finansija, jer je ovo samoubistvo, takve igrace nema svrhe dovoditi, nit ce igrati nit doneti kvalitet, samo ce neko isisati nekakav novac i podebljati finansijski i svaki drugi minus.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Evo opet kuknjava kao kad je Šćekić dolazio, pa se poslije derbija druga priča pričala.

Vujačić je odličan igrač, vrhunski momak, a prije svega veelikiii grobar.

Odakle su došli ono Raća Petrović, Dijara čini mi se iz engleske lige?

Za Pešukića ne znam.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Није исто један Шћекић доведен из Турске лиге и довођење играча из ЦГ лиге у пакетима.
Вујачић има 24 године; ако до сада није стигао даље од Зете из Голубоваца, шта да очекујемо сви колективно од њега?
До пре годину дана смо барем доводили репрезентативце Црне Горе, сада ни то, бивше младе репрезентативце, е јебем те животе..

П.С. Има и у сеоским лигама великих Гробара, верујем и много већих од Вујачића, па што их онда не бисмо довели?
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Минимална очекивања, па могу и да нас изненаде. Тако нас је и Сума изненадио, само контра.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Ne radi se o Vujačiću ni Šćekiću, radi se o konstantnom pljuvanju igrača unaprijed a da se ne zna kakvi su.

Pretpostavljam da se i Dijara pljuvao, dovodimo igrača za 30 hiljada iz Zrinjskog, sa dvadeset i kusur godina, da valja neko bi ga uzeo do sad.

Da se mali Pavlović dovodio iz druge lige, garant bi bio ispljuvan najstrašnije, a sad se kunete u njega.

Neka ljudi pokažu što znaju, nisu oni krivi što ih dovode.

A za Vujačića i dalje stojim da će biti kvalitetno pojačanje.

Uostalom vrijeme će pokazat.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Nije problem sto je neki igrac iz crnogorske lige, problem je sto se uglavnom dovode zbog kombinacija, procenata, izvlacenja para. I zato ljudi kukaju. Sa pravom. Sta ocekivati drugo od trija VVV?
Nevezano za ove igrace koji se pominju, na defanzivnim pozicijama i moze da se ubode neko koristan, bez obzira iz koje lige bivse Juge dolazi. Stoper, zadnji vezni. Ali cim cujem vihorno krilo Buducnosti, rasni napadac Zete na meti Partizana, oblije me hladan znoj.

Sad sam pogledao detalje sa utakmice Ceska-Crna Gora u kojoj je Vujacic igrao. Jedna utakmica ne mora nista da znaci, ali ono je bila katastrofa. Kod drugog gola Ceha ispao kao pionir, penal skrivio kao amater.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Evo opet kuknjava kao kad je Šćekić dolazio, pa se poslije derbija druga priča pričala.

Vujačić je odličan igrač, vrhunski momak, a prije svega veelikiii grobar.

Odakle su došli ono Raća Petrović, Dijara čini mi se iz engleske lige?

Za Pešukića ne znam.


Evo ja sam iz CG i raspitao sam se malo o ovim "igracima". Generalni utisak je da za njih osim uze rodbine niko cuo nije. Toliko o tome kakvi su igraci.
End story o njima.

Kakva se prica pricala posle derbija o Scekicu?
Ja sam odmah kad je dosao Scekic kod nas rekao da je on za neki Metalac ili Surdulicu. I da je to Tumbina kombinacija.
Tako se i pokazalo na kraju da je Scekic veoma los igrac.

Zato molim te nemoj da ih branis ako ti nisu rodbina, ako jesu onda ok.
Ali dovoditi neke amatere iz CG lige da ti budu pojacanje onda stvarno treba ugasiti klub.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
A ja tebe molim da moje postove preskočiš, a pogotovo da mi ne govoriš što da radim, imaš opciju mute.

A tvoje procjene i stavovi su inače na ovom forumu jako dobro poznati.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.263
Reaction score
18.239
Локација
Kej Republika
Posle ovih "dojava" iz CG. Napad kuca #51 i Nikolic i nije toliko los. Dobar je i ovaj mali iz Rada.
Liga CG-a je jedna od retkih liga gde se igra losiji i ruzniji fudbal od nase. To je vec umetnost.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.894
Ma nema nista od ovoga. Garant su neke patke novinarske. Cisto da nas loze i nerviraju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top