Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Raskinut ugovor sa Zakarićem.


Mogu reći slobodno da je ovo skandalozan i sramotan odnos prema jednom od naših najboljih igrača iz prošle sezone. Dodao bih da smo ga praktično sabotirali da ne igra fudbal ni narednih šest meseci... :banghead:


Meni ne ide u glavu da je Ivanović bolje rešenje od njega, a šta znam, možda sam ja fudbalski nepismen. Ovako za njega smo mogli sigurno finu kintu da uzmemo, dok za Ivanovića možemo da očekujemo karijeru Predraga Mijića.

Sve najbolje za Zakrića, uveren sam da će napraviti solidnu karijeru.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Zakaric je skroz solidan igrac,verovatno su silna neka dugovanja prema njemu rezultirala da odlazi kao slobodan igrac,ali uz cuveni oprost dugova. Ne svidja mi se uopste ovaj potez,bolji je 5 puta od onog Ivanovica.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Nikad mi neće biti jasan ovaj potez uprave.. Šta se tu radilo, to Bog sami zna. Momak je bio i više nego dobar kod nas, uvijek mi se svidjao kao igrač. Ovo je sramota..
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.584
Reaction score
3.109
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Mi ovdje mozemo polemisati svaki dan, ali valjda ste svi dosas shvatili da nas sns uprava samo sabotira i baca u vece gubitke. Ja ovdje stvarno ne vidim rijesenje. Crno nam se pise!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Zakaricu hvala na svemu, jeste uprava saboterska al da se ne lazemo u nekim srecnijim vremenima ne bi mogao igrati za nas. Krilo koje je sporo u danasnjem fudbalu nema sta da trazi i pored toga vodi se kao stranac.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Zakaricu sve najbolje od srca u daljoj karijeri. Moze da se polemise o tome kakav je igrac... Meni je prirastao za srce i imao je nesto, zbog toga mi je krivo zbog ovakvog poteza. Ali to je meni licno. Sto se tice Partizana, ne mogu da verujem da nisu uspeli da ovakvog igraca utope za bilo kakvu lovu.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Po meni igrac njegovog kalibra u Partizanu moze da sluzi da popuni klupu i odigra neki kup, steta sto ga nismo prodali onda Turcima, cini mi se da je bilo neko interesovanje prosle godine, ali sto napisase ljudi gore, verovatno je to nekako prebijeno sad preko dugovanja i to je to...
Uvek cu iskreno radije da gledam nekog klinca nego igraca koji nije nista posebno, a realno ne moze vise da napreduje.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Zakaric je Ivicina kombinacija, i tu je on ostao kratak, jer nije bilo transfera.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Mi ovdje mozemo polemisati svaki dan, ali valjda ste svi dosas shvatili da nas sns uprava samo sabotira i baca u vece gubitke. Ja ovdje stvarno ne vidim rijesenje. Crno nam se pise!

Nemoj da preterujemo sada. Čovek je već neko vreme skrajnut, ne uklapa se Savi u koncept igre, dakle ekipa je funkcionisala do sada bez njega, pa nema potrebe uopšte seći vene i u ovome videti još jedan saboterski potez uprave!
Da je on bio bar na klupi i imao neki doprinos pa ajde i da se ovoliko mrači, ovako deluje kao jedva dočekana šansa da se opljune uprava. Imamo mi sijaset razloga da ih mrzimo i prozivamo, nema potrebe izmisljati nove.

Tačno bi i za ivanovicem sutra plakali, iako velika većina ljudi ne može da ga smisli.


Šteta je samo zbog momka, deluje kao ok lik, pošteno je odradjivao svoj deo posla, a sad postaje slobodan igrač u septembru, kad sezone vec uveliko krenule i sve ekipe su popunjene!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Slobo jeste imamo Tosica koji je spor i zato nam ne trebaju dva. Tosic je igrac manje u odbrani i opasnost kad ima loptu blize sredini ali opet domaci je igrac, dao je gol i 2 asistencije protiv Moldea jedan od glavnih u tom dvomecu. Videcemo kad se Lazar spremi, Lazaru je prirodna pozicija po desnom krilu ja se nadam da Bambi nije nedodirljiv.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Zakaric je panja od coveka i solidan igrac. Ima neki kvalitet,reprezentativac je BIH,cesto im je bio i starter u reprezentaciji kod Prosineckog cini mi se. Da ne uzmemo barem 600-700 hiljada za njega od nekih arapa ili kineza je budalastina. Ali dobro. Mi tu ne mozemo nista. Jedino sto je tacno u celoj prici je da se ne uklapa u Savovu koncepciju.
Mada recimo daleko bolje odradjuje defanzivne zadatke od Tosica,brzi je od Tosica,ali nema tu levicu kao Tosic.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Umesto pehara, u rukama će biti naša k...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.427
Reaction score
40.799
Локација
Žrnov
Ne razumem, sta znaci izgovor u ovom komtekstu. ako potpises markovica.03.09. i istog dana stigne ova odluka da ne mozes jos jednog da registrujes jer je to njihovo tumacenje, bas me zanima sta je tu izgovor?
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.270
Reaction score
10.663
Локација
underground
Da,a pogotovu u svetlu da do sad to pravilo nije bilo,ovo je cista opstrukcija,naravno uvek ostaje pitanje zasto nije zavrseno ranije,ali bez obzira ovo se pravilo ekspresno promenilo kad je bilo u izgledu da se angazuje Rajkovic
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top